Rodzaje wycieraczek pod drzwi

Dom i ogrodnictwo
poszukiwaczewiedzy
Rodzaje wycieraczek pod drzwi
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieje wiele różnych typów wycieraczek drzwiowych, a niektóre z nich są bardziej zaawansowane niż inne.

Wycieraczki tradycyjne

Tradycyjne wycieraczki posiadają płaskie ostrze, które ściera wodę z szyby. Ten typ wycieraczki jest przeznaczony do stosowania w połączeniu z ramieniem wycieraczki. Ramię trzyma pióro i mocuje je do szyby. Dostępnych jest wiele różnych stylów tradycyjnych wycieraczek, w tym pióra zakrzywione, proste i regulowane.

Wycieraczki z wiązką

Wycieraczki typu belkowego są również znane jako wycieraczki typu obrotowego lub belkowego, ponieważ obracają się na obu końcach pióra. Dzięki temu mogą poruszać się w dwóch kierunkach, a nie tylko w jednym, jak w przypadku tradycyjnych wycieraczek. Pióra wycieraczek typu belkowego są często stosowane w samochodach ciężarowych i innych pojazdach, które wymagają bardzo wytrzymałych systemów wycieraczek, ponieważ mogą wytrzymać większe obciążenie i zużycie niż tradycyjne.

Wycieraczki zewnętrzne

Wycieraczki zewnętrzne występują we wszystkich kształtach i rozmiarach, ale wszystkie służą jednemu celowi: utrzymaniu brudu z dala od domu lub firmy. Właściciele domów myśląc nad wycieraczkami zewnętrznymi, mogą ich używać, aby zapobiec przedostawaniu się błota do ich domów po długim dniu pracy lub przez firmy, które chcą mieć pewność, że ich klienci nie wnoszą brudu do ich sklepów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
O czym warto wiedzieć przed rozpoczęciem przygody z wędkowaniem?
O czym warto wiedzieć przed rozpoczęciem przygody z wędkowaniem?
Przed przystąpieniem do wędkowania warto pamiętać, że potrzebna nam będzie karta wędkarska. Żeby ją uzyskać, musimy zdać egzamin, który pomoże […]
Polecamy