Praca w biurze – czy dystrybutor wody jest konieczny?

Biznes i marketing
poszukiwaczewiedzy
Praca w biurze – czy dystrybutor wody jest konieczny?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Jednym z głównych obowiązków pracodawcy jest zapewnienie pracownikom dostępu do wody pitnej. Może to być woda z wodociągów, o ile jej stan jest na tyle dobry, że można bez obaw ją spożywać nawet bez przegotowania lub w butelkach. Jednak największą popularnością bez wątpienia cieszą się dystrybutory.

Dlaczego warto zapewnić swoim pracownikom dystrybutory wody?

Dystrybutor, taki jak AQUALOGIC to doskonały pomysł, gdyż daje nieograniczony dostęp do świeżej i dobrej jakości wody. Ogranicza to problem z koniecznością przechowywania plastikowych butelek. Ogranicza także ilość śmieci, gdyż po opróżnieniu dystrybutora w jego miejsce dostarczany jest nowy. Dzięki temu, że pracownicy w dowolnej chwili mogą napić się wody podwyższony zostaje znacząco komfort ich pracy. Zadowolenie pracowników wpływa korzystanie na wydajność i efektywność, a także na relacje, jakie panują w firmie. Nowoczesne dystrybutory bezbutlowe nie zajmują wiele miejsca, a ich elegancki wygląd sprawia, że pasują świetnie nawet do minimalistycznie urządzonego biura. Dostarczona pod wskazany adres woda jest oczyszczona z wszelkich niebezpiecznych substancji, które mogłyby negatywnie wpływać na zdrowie i samopoczucie pracowników.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie cechy powinna spełniać bielizna przeznaczona dla kobiet?
Jakie cechy powinna spełniać bielizna przeznaczona dla kobiet?
Wybór odpowiedniej bielizny na co dzień wbrew pozorom ma znaczący wpływ na nasze samopoczucie w ciągu dnia. Bielizna dla Pań […]
Polecamy