Praca w biurze – czy dystrybutor wody jest konieczny?

Biznes i marketing
poszukiwaczewiedzy
Praca w biurze – czy dystrybutor wody jest konieczny?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Jednym z głównych obowiązków pracodawcy jest zapewnienie pracownikom dostępu do wody pitnej. Może to być woda z wodociągów, o ile jej stan jest na tyle dobry, że można bez obaw ją spożywać nawet bez przegotowania lub w butelkach. Jednak największą popularnością bez wątpienia cieszą się dystrybutory.

Dlaczego warto zapewnić swoim pracownikom dystrybutory wody?

Dystrybutor, taki jak AQUALOGIC to doskonały pomysł, gdyż daje nieograniczony dostęp do świeżej i dobrej jakości wody. Ogranicza to problem z koniecznością przechowywania plastikowych butelek. Ogranicza także ilość śmieci, gdyż po opróżnieniu dystrybutora w jego miejsce dostarczany jest nowy. Dzięki temu, że pracownicy w dowolnej chwili mogą napić się wody podwyższony zostaje znacząco komfort ich pracy. Zadowolenie pracowników wpływa korzystanie na wydajność i efektywność, a także na relacje, jakie panują w firmie. Nowoczesne dystrybutory bezbutlowe nie zajmują wiele miejsca, a ich elegancki wygląd sprawia, że pasują świetnie nawet do minimalistycznie urządzonego biura. Dostarczona pod wskazany adres woda jest oczyszczona z wszelkich niebezpiecznych substancji, które mogłyby negatywnie wpływać na zdrowie i samopoczucie pracowników.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie działania trzeba podjąć w celu wyleczenia kogoś z depresji?
Depresja jest poważną chorobą. Osoby na nią cierpiące bywają stygmatyzowane, ponieważ otoczenie nie zawsze rozumie, że nie wystarczy „wziąć się […]
Polecamy