Odzież antycellulitowa: czy to naprawdę działa?

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Odzież antycellulitowa: czy to naprawdę działa?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Cellulit to zmora większości kobiet. Zgodnie ze statystykami zmaga się z nim 85% pań. Ta przypadłość dotyka ich bez względu na wiek i posturę. Nawet szczupłe kobiety się z nim borykają. Jego redukcja lub całkowite usunięcie możliwe jest dzięki prowadzeniu zdrowego trybu życia, masażom, oraz regularnym ćwiczeniom. Absolutnym hitem i nowością w walce z cellulitem jest odzież Smart Clothes.

  1. Smart Clothes a cellulit
    Smart Clothes to odzież, która została opracowana jako element wspomagający zwalczanie cellulitu. Zawiera specjalne kapsułki, bogate w substancje aktywne, uwalniające się stopniowo w trakcie aktywności fizycznej. Mają funkcję stymulującą. Ich działanie ma charakter wspomagający, pomagają w szybszym uzyskaniu efektów. Samo założenie ich nie zagwarantuje pozbycia się cellulitu. Korzyści zaczynają się dopiero od momentu włączenia aktywności fizycznej do swojego dziennego rozkładu. Pochlebne opinie uzyskały od osób, które ćwiczą w nich regularnie i szybciej zaczęły zauważać wypracowane efekty.

  2. Masaż a cellulit
    W walce z cellulitem ud skuteczne są również masaże antycellulitowe. Pożądane efekty przynoszą w połączeniu ze specjalistycznymi preparatami antycellulitowymi. Na rynku oferowanych jest wiele masażerów przeznaczonych do użytku domowego. Ich ceny zaczynają się nawet od kilkunastu złotych.

  3. Przede wszystkim dyscyplina
    Walka z cellulitem powinna być regularna i rzetelna. Powinna opierać się na zbilansowanej diecie, systematycznych ćwiczeniach i pielęgnacji. Dołączenie do tej listy specjalistycznej odzieży stanowi dodatkowy element, który jedynie przyspieszy uzyskanie oczekiwanych efektów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak obliczyć wysokość raty za leasing samochodu?
Jak obliczyć wysokość raty za leasing samochodu?
Zakup samochodu to niemały wydatek, szczególnie jeśli myśli się i nabyciu stosunkowo nowego i w pełni wyposażonego modelu. Ze względu […]
Polecamy