Kapelusz – odwieczny szyk mody

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Kapelusz – odwieczny szyk mody
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jednym z absolutnych klasyków męskiej mody, obok długiego płaszcza czy dobrze skrojonego garnituru, jest kapelusz. Jeszcze w XX wieku był absolutnie obowiązkowym wyposażeniem każdego mężczyzny – nosiły go takie ikony elegancji jak John F. Kennedy, James Bond, czy legendarny, słynący z najlepszego stylu, gangster Al Capone. Niestety, współcześnie kapelusze niekoniecznie są popularne, a przynajmniej wśród przeciętnych ludzi. Wciąż jednak ten wspaniały dodatek doceniają wszyscy mężczyźni, którym temat mody nie jest obcy, a dobry wygląd – obojętny. Nie ma co się temu dziwić – nie ma innego nakrycia głowy, które równie dobrze wygląda w towarzystwie formalnej marynarki i krawata. Przez to, że ów element ubioru nie jest szczególnie powszechny, z pewnością będzie przyciągał spojrzenia ciekawe, acz pełne podziwu (zwłaszcza od płci przeciwnej)!

Doskonała funkcjonalność

Kapelusze są też jednym z bardziej praktycznych i uniwersalnych nakryć głowy. Zimą ochronią przed wiatrem, latem z kolei przed uciążliwym słońcem. Będą wyglądały dobrze zarówno z płaszczem, pełnym garniturem jak i luźniejszą koszulą z chinosami. Dobry kapelusz wykonany jest z naturalnych materiałów i posłuży użytkownikowi przez naprawdę wiele lat. Jednocześnie z dobrymi materiałami związany jest wysoki komfort użytkowania i poczucie obcowania z produktem luksusowym – którym rzeczywiście dobry kapelusz, wykonany w zgodzie z klasyczną sztuką kapeluszniczą – jest.  Ich duży wybór znajduje się na https://www.sterkowski.pl/62-kapelusze-fedora.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
T-shirt – na co zwracać uwagę?
T-shirt – na co zwracać uwagę?
T-shirty to podstawa garderoby każdego mężczyzny. Są wygodne i swobodne, ale mogą być również ubrane z ładną parą spodni lub […]
Polecamy