Home > Life & Style > Must have każdej kosmetyczki

Must have każdej kosmetyczki

Najpopularniejszą usługą świadczoną przez gabinety kosmetyczne jest zdobienie paznokci. Kosmetyczki mają wiele klientek, które regularnie wykonują manicure hybrydowy lub akrylowy. W ciągu 60 minut nadaje się odpowiedni kształt paznokciom, obrabia się skórki oraz nakłada warstwę bazy i lakieru. W związku z tym, że trendy szybko się zmieniają, salony starają się poszerzać gamę produktów. Poza lakierami są stosowane pyłki, naklejki, produkty z dodatkiem brokatu oraz preparat matujący płytkę paznokcia. 

Sekret zadbanych paznokci

Jeżeli manicure jest wykonany z produktów dobrej jakości, efekt na dłoniach może utrzymać się nawet do 3 tygodni. Sekretem jest użycie dobrej bazy pod lakier oraz utwardzenie jej w odpowiedniej lampie UV. Dopiero na odpowiednio przygotowaną warstwę nakłada się lakier. Obecnie paleta kolorystyczna jest bardzo szeroka, a trendy w zdobieniach szybko się zmieniają. Najważniejszym produktem stosowanym przez kosmetyczki jest więc dobry lakier. Tego typu produkty są dostępne w sklepie internetowym Chiodo na https://chiodo.pl/pl/100-lakiery-hybrydowe-chiodo.

Avatar
Poszukiwacze Wiedzy
Jeśli poszukujesz cennej wiedzy, to niewątpliwie znalazłeś się we właściwym miejscu. Oddaj się lekturze naszego serwisu, a na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 + dwanaście =