Must have każdej kosmetyczki

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Must have każdej kosmetyczki
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Najpopularniejszą usługą świadczoną przez gabinety kosmetyczne jest zdobienie paznokci. Kosmetyczki mają wiele klientek, które regularnie wykonują manicure hybrydowy lub akrylowy. W ciągu 60 minut nadaje się odpowiedni kształt paznokciom, obrabia się skórki oraz nakłada warstwę bazy i lakieru. W związku z tym, że trendy szybko się zmieniają, salony starają się poszerzać gamę produktów. Poza lakierami są stosowane pyłki, naklejki, produkty z dodatkiem brokatu oraz preparat matujący płytkę paznokcia. 

Sekret zadbanych paznokci

Jeżeli manicure jest wykonany z produktów dobrej jakości, efekt na dłoniach może utrzymać się nawet do 3 tygodni. Sekretem jest użycie dobrej bazy pod lakier oraz utwardzenie jej w odpowiedniej lampie UV. Dopiero na odpowiednio przygotowaną warstwę nakłada się lakier. Obecnie paleta kolorystyczna jest bardzo szeroka, a trendy w zdobieniach szybko się zmieniają. Najważniejszym produktem stosowanym przez kosmetyczki jest więc dobry lakier. Tego typu produkty są dostępne w sklepie internetowym Chiodo na https://chiodo.pl/pl/100-lakiery-hybrydowe-chiodo.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Sofa – dlaczego jest niezbędna w każdym mieszkaniu?
Sofa – dlaczego jest niezbędna w każdym mieszkaniu?
Sofy są bardzo potrzebne w każdym mieszkaniu. Służą jako siedziska, łóżka i poduszki. Ciasno złożone za pomocą sprężyn lub pościeli […]
Polecamy