Klasyczne damskie dodatki do stylizacji

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Klasyczne damskie dodatki do stylizacji
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Na wyjście do pracy, obiad z przyjaciółkami czy pierwszą randkę – wybór naszego stroju jest kluczowy w wielu sytuacjach. Czasem pozwalamy sobie na bardziej casualowy look, innym razem wiemy, że musimy prezentować się naprawdę elegancko. Jak jednak osiągnąć ten niewymuszony klasyczny wygląd, który charakteryzuje najbardziej pewne siebie, piękne kobiety?

Dodatki to podstawa

Modne dodatki to dopełnienie każdej eleganckiej kreacji. Żadna kobieta nie powinna wychodzić z domu bez torby ze skóry czy chociażby skórzanego portfela. Każdy element naszej stylizacji musi ze sobą współgrać, dlatego dodatki powinny być dobrane w podobnej kolorystyce, co cały ubiór. Jeśli wybieramy klasyczną czerń, nie musimy obawiać się białych elementów, które dopełnią nasz strój. Jeśli jednak decydujemy się na żywsze kolory, czerń może okazać się najlepszym kolorem dodatków. W ten sposób unikniemy gaf, które czasem zdarzają się przy nieodpowiednim dobraniu kolorów. Zwróćmy także uwagę na wybór odpowiedniego portfela, zwłaszcza jeśli wychodzimy do restauracji, na randkę czy spotkanie ze znajomymi. Często wydaje się, że nie jest to istotny dodatek, gdyż bardzo rzadko go pokazujemy. Jednak elegancki skórzany portfel potrafi pokazać prawdziwą klasę kobiety. Wybierzcie zatem taki, który pasuje do torebki – niezbyt duży, ze srebrnymi bądź złotymi elementami (sprawdź przykładową ofertę portfeli na stronie: https://polskagalanteria.pl/Portfele-damskie,c,7 ). A co z torebkami? To zależy od wybranego przez nas stroju. Do klasycznego kostiumu doskonale pasują skórzane kopertówki, bardzo skromne i proste, zwracające uwagę na piękne wykonanie. Dodatkiem do sukienki może być zaś niewielka torebka na cienkim pasku, która pomieści wszelkie drobiazgi. Duże torby nadają się raczej do casualowego wyglądu, choć wyjątkiem może być elegancki ubiór biznesowy: materiałowe spodnie i jedwabna koszula.

Baw się stylizacjami

Nie traktujmy naszych ubrań jako czegoś, co zakładamy z konieczności. Nasza szafa ma obfitować w rzeczy, które uwielbiamy, a noszenie ich jest prawdziwą przyjemnością. Jeśli polubimy nasze kreacje, sukienki, spódnice i koszule czy spodnie, wtedy będziemy czuć się nie tylko pewnie siebie, ale także elegancko. To wypływa nie tylko z wielkich marek, jakie nosimy, ale przede wszystkim z naszego nastawienia. Pamiętajcie o tym, by przy wyborze ubrań hołdować klasyce, nie starać się udziwniać swojego ubioru na siłę. Wszystko tam musi być pełne harmonii.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak mierzyć rozmiar bielizny?
Odpowiednio dobrana bielizna to gwarancja komfortu i wygody użytkowania, dlatego warto zadbać o to, by była odpowiednia dla naszej sylwetki. […]
Polecamy