Home > Technologie & IT > Dodatki do smartfonów Huawei

Dodatki do smartfonów Huawei

Smartfony Huawei są popularnymi telefonami w naszym kraju. Huawei jest drugim największym na świecie producentem smartfonów, a dzięki polityce tworzenia urządzeń na każdą kieszeń zyskał sobie wielu fanów. Nie tylko wybór telefonów jest szeroki – to samo tyczy się różnego rodzaju akcesoriów do smartfonów Huawei. Za niewielką kwotę można spersonalizować swój telefon za pomocą ładnego etui albo zabezpieczyć dotykowy ekran szkłem hartowanym.

Piękno i praktyczność

Uroczy kotek, ulubiona marka auta, postać z kreskówki albo własne zdjęcie – to, jak wyglądać będzie etui Huawei Mate 20 Lite, zależy wyłącznie od właściciela telefonu. Case to dodatek, który podkreśla charakter i zamiłowania właściciela, nadając sprzętowi indywidualnego charakteru. Pełnie nie tylko funkcję dekoracyjną, gdyż skutecznie zabezpiecza przed uderzeniami w plecki i w krawędzie smartfonu. Dopasowane etui ochroni również przed rysami obudowy, wgnieceniami albo odpryskami.

Alternatywą dla kolorowych case’ów są eleganckie etui typu flip book – zamykane jak książeczki, posłużą również jako podstawki pod telefon. W części z nich znajdują się również kieszonki na karty płatnicze albo banknoty, a wycięcia umożliwiają korzystanie z aparatu oraz podłączenie słuchawek i ładowarki bez wyciągania telefonu z etui. Przykładowe oferty flip booków i case’ów znaleźć można na https://funnycase.pl/produkty/7-huawei/mate-20-pro. By zapewnić sprzętowi jak najlepszą ochronę, można zdecydować się na folię ochronną albo na szkło hartowane. Uchronią one ekran przed zarysowaniami i pęknięciami.

Avatar
Poszukiwacze Wiedzy
Jeśli poszukujesz cennej wiedzy, to niewątpliwie znalazłeś się we właściwym miejscu. Oddaj się lekturze naszego serwisu, a na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + osiemnaście =