Home > Life & Style > Oryginalny pomysł na podziękowanie dla gości weselnych

Oryginalny pomysł na podziękowanie dla gości weselnych

Goście weselni odgrywają dużą rolę podczas przyjęcia po ślubie – to w końcu oni napędzają zabawę oraz rzutują na wspólnie spędzone, udane chwile. Wiele Par Młodych chce więc podziękować gościom – pozostaje tylko pytanie jak tego dokonać, aby było pomysłowo oraz przede wszystkim z klasą i stylem. Na szczęście istnieje wiele miejsc w których można szukać inspiracji na podziękowania weselne – bardzo często można je kupić wraz z innymi dodatkami (winietki, opaski na alkohol i inne). Wśród polecanych ofert z pewnością znajdują się winietki od AmeliaWedding, które cieszą się świetnym wykonaniem oraz dzięki temu bardzo dużą popularnością wśród osób planujących swój wymarzony dzień ślubu i wesela.

Podziękowania dla gości weselnych

Zazwyczaj podziękowania dla gości weselnych odbywają się po oczepinach (około 1 w nocy) lub na poprawinach, jeśli wesele jest dwudniowe. Bardzo często podziękowania przybierają postać grupową, w takiej sytuacji warto zwrócić uwagę na osoby, które wychodzą wcześniej z różnych przyczyn (np. z powodów dzieci) i podziękować im indywidualnie. Dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie podziękowań na winietkach – można na nich umieścić krótki wierszyk czy hasło oraz zapakować do nich trochę słodkości (cukierki, czekoladki). Dzięki temu nie trzeba się przejmować w wirze zamieszania o tym, żeby pamiętać, aby wszystkim podziękować – nie ma też obawy, że ktoś zostanie pominięty. Wiele par młodych decyduje się również na wygłoszenie krótkiej przemowy dotyczącej podziękowania – jest to też bardzo fajne rozwiązanie.

Avatar
Poszukiwacze Wiedzy
Jeśli poszukujesz cennej wiedzy, to niewątpliwie znalazłeś się we właściwym miejscu. Oddaj się lekturze naszego serwisu, a na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwanaście − pięć =