Oryginalny pomysł na podziękowanie dla gości weselnych

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Oryginalny pomysł na podziękowanie dla gości weselnych
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Goście weselni odgrywają dużą rolę podczas przyjęcia po ślubie – to w końcu oni napędzają zabawę oraz rzutują na wspólnie spędzone, udane chwile. Wiele Par Młodych chce więc podziękować gościom – pozostaje tylko pytanie jak tego dokonać, aby było pomysłowo oraz przede wszystkim z klasą i stylem. Na szczęście istnieje wiele miejsc w których można szukać inspiracji na podziękowania weselne – bardzo często można je kupić wraz z innymi dodatkami (winietki, opaski na alkohol i inne). Wśród polecanych ofert z pewnością znajdują się winietki od AmeliaWedding, które cieszą się świetnym wykonaniem oraz dzięki temu bardzo dużą popularnością wśród osób planujących swój wymarzony dzień ślubu i wesela.

Podziękowania dla gości weselnych

Zazwyczaj podziękowania dla gości weselnych odbywają się po oczepinach (około 1 w nocy) lub na poprawinach, jeśli wesele jest dwudniowe. Bardzo często podziękowania przybierają postać grupową, w takiej sytuacji warto zwrócić uwagę na osoby, które wychodzą wcześniej z różnych przyczyn (np. z powodów dzieci) i podziękować im indywidualnie. Dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie podziękowań na winietkach – można na nich umieścić krótki wierszyk czy hasło oraz zapakować do nich trochę słodkości (cukierki, czekoladki). Dzięki temu nie trzeba się przejmować w wirze zamieszania o tym, żeby pamiętać, aby wszystkim podziękować – nie ma też obawy, że ktoś zostanie pominięty. Wiele par młodych decyduje się również na wygłoszenie krótkiej przemowy dotyczącej podziękowania – jest to też bardzo fajne rozwiązanie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Przydomowa oczyszczalnia ścieków – jakie ma zalety?
Przydomowa oczyszczalnia ścieków – jakie ma zalety?
Oczyszczanie ścieków to proces usuwania zanieczyszczeń ze ścieków. Ścieki mogą być oczyszczane według różnych standardów, przy użyciu różnych technik. Przydomowe […]
Polecamy