Home > Life & Style > Jakie taśmy zabezpieczą towar podczas wysyłki?

Jakie taśmy zabezpieczą towar podczas wysyłki?

Każdy chce, by jego przesyłka dotarła do adresata bez szwanku. Niestety wielu kurierów z paczkami obchodzi się w sposób karygodny, zrzucając to na nawał pracy i pośpiech. W razie ewentualnego uszkodzenia oczywiście możemy składać reklamację, niestety firmy kurierskie powołują się wtedy zazwyczaj na złe zabezpieczenie kartonu przez nadawcę. Aby uniknąć tego typu problemów, musimy porządnie paczkę zapakować. W tym celu przyda się solidne pudło, przezroczysta folia i szeroka taśma klejąca.

Najlepiej wybierać specjalne taśmy pakowe, o szerokości minimum 5 cm. Wersja, którą możemy otrzymać w sklepach papierniczych, prawdopodobnie zerwie się pod ciężarem zawartości. W zabezpieczaniu przesyłek świetnie sprawdza się także czarna folia strechowa, która umożliwi nam owinięcie przedmiotów o nieregularnych kształtach. Mimo tego, iż ten produkt nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń ze względu na swoje właściwości statyczne, lepiej okleić go dodatkowo taśmą dla pewności, że paczka zostanie dostarczona w stanie nienaruszonym.

Gdzie kupić dobre artykuły do pakowania przesyłek?

Kartony, folie powietrzne, jak również wszelkiego rodzaju taśmy dostaniemy w najbliższym papierniczym lub markecie budowlanym. Ich ceny w takich miejscach jednak są dosyć wysokie, dlatego prowadząc działalność, która w dużym stopniu opiera się na wysyłce lepiej nabywać tego typu akcesoria w sklepach i hurtowniach internetowych. Dobrej jakości folie strech kupimy np. na https://www.folie-stretch24.pl/przezroczysta-folia-stretch. Można tam również zamówić taśmy pakowe logo naszego przedsiębiorstwa.

Avatar
Poszukiwacze Wiedzy
Jeśli poszukujesz cennej wiedzy, to niewątpliwie znalazłeś się we właściwym miejscu. Oddaj się lekturze naszego serwisu, a na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 + cztery =