Jakie taśmy zabezpieczą towar podczas wysyłki?

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Jakie taśmy zabezpieczą towar podczas wysyłki?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy chce, by jego przesyłka dotarła do adresata bez szwanku. Niestety wielu kurierów z paczkami obchodzi się w sposób karygodny, zrzucając to na nawał pracy i pośpiech. W razie ewentualnego uszkodzenia oczywiście możemy składać reklamację, niestety firmy kurierskie powołują się wtedy zazwyczaj na złe zabezpieczenie kartonu przez nadawcę. Aby uniknąć tego typu problemów, musimy porządnie paczkę zapakować. W tym celu przyda się solidne pudło, przezroczysta folia i szeroka taśma klejąca.

Najlepiej wybierać specjalne taśmy pakowe, o szerokości minimum 5 cm. Wersja, którą możemy otrzymać w sklepach papierniczych, prawdopodobnie zerwie się pod ciężarem zawartości. W zabezpieczaniu przesyłek świetnie sprawdza się także czarna folia strechowa, która umożliwi nam owinięcie przedmiotów o nieregularnych kształtach. Mimo tego, iż ten produkt nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń ze względu na swoje właściwości statyczne, lepiej okleić go dodatkowo taśmą dla pewności, że paczka zostanie dostarczona w stanie nienaruszonym.

Gdzie kupić dobre artykuły do pakowania przesyłek?

Kartony, folie powietrzne, jak również wszelkiego rodzaju taśmy dostaniemy w najbliższym papierniczym lub markecie budowlanym. Ich ceny w takich miejscach jednak są dosyć wysokie, dlatego prowadząc działalność, która w dużym stopniu opiera się na wysyłce lepiej nabywać tego typu akcesoria w sklepach i hurtowniach internetowych. Dobrej jakości folie strech kupimy np. na https://www.folie-stretch24.pl/przezroczysta-folia-stretch. Można tam również zamówić taśmy pakowe logo naszego przedsiębiorstwa.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Na co zwrócić uwagę przy wyborze nagrobka?
Na co zwrócić uwagę przy wyborze nagrobka?
Utrzymanie pamięci o najbliższych osobach które odeszły ma bardzo ważne znaczenie w życiu każdego człowieka. Jednym ze sposobów na podtrzymanie […]
Polecamy