Na jakie włosy nakładać odżywkę?

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Na jakie włosy nakładać odżywkę?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Piękne, lśniące włosy są wizytówką każdej kobiety, w końcu to pierwsza rzecz, jaka rzuca się w oczy. Jednak nasza czupryna narażona jest każdego dnia na wiele negatywnych czynników, które przyczyniają się do osłabienia struktury włosa. Dlatego bardzo ważna jest prawidłowa pielęgnacja włosów, z wykorzystaniem dobrej jakości odżywki. Jakie rodzaj włosów należy szczególnie odżywiać z pomocą kosmetyków?

Ulga dla zniszczonych włosów

Nie wszystkie typy włosów zachowują się tak samo w obliczu niesprzyjających warunków, takich jak intensywne słońce czy chlorowana woda. Większą wrażliwość wykazują włosy z tendencją do przesuszania się, na które zalecana jest Matrix Sleek Look odżywka, która przywróci blask zniszczonym kosmykom. Produkt należy nakładać na włosy wilgotne, świeżo umyte, najlepiej owinięte ręcznikiem w celu podniesienia temperatury. Także włosy regularnie farbowane mają większą tendencję do rozdwajania się, dlatego należy o nie zadbać z pomocą regularnej pielęgnacji.

W tym celu należy zakupić preparat zadedykowany do włosów farbowanych, najlepiej w wersji przeznaczonej dla konkretnego koloru. Teoretycznie właścicielki włosów przetłuszczających się są najmniej narażone na rozdwojone końcówki, jednak mimo to powinni stosować odżywkę.

Na rynku dostępne są preparaty, które zmniejszają ilość sebum wydzielanego przez skórę. W poszukiwaniu najlepszych produktów do włosów w dobrej cenie, przydatna będzie hurtownia fryzjerska Poznań ma kilka z nich na swoim terenie. W takim miejscu jednak należy kupować większą ilość towaru na raz, zawsze można jednak zrobić zakupy wspólnie z koleżanką.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Na jakie zajęcia dodatkowe warto zapisać dziecko?
Na jakie zajęcia dodatkowe warto zapisać dziecko?
Zajęcia dodatkowe dla najmłodszych dzieci O korzystnym wpływie zajęć dodatkowych na rozwój dzieci nie trzeba nikogo przekonywać.  Obecnie oferta takich […]
Polecamy