Łóżko kontynentalne – Gdzie można je kupić?

Dom i ogrodnictwo
poszukiwaczewiedzy
Łóżko kontynentalne – Gdzie można je kupić?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Łóżko kontynentalne to łóżko używane w Europie od setek lat. Materac kładzie się bezpośrednio na podłodze i nie ma sprężyny pudełkowej ani fundamentu, który by go podtrzymywał. Łóżko jest często konstruowane z listwami, które są dołączone do ramy i mogą wspierać materac w miejscu.

Rama łóżka kontynentalnego

Kontynentalna rama łóżka jest specjalnym typem rama która zapewnia poparcie dla materaca więc ono no sag lub tonąć w podłogę. Rama sama powinna być zbudowana z drewna, metalu lub kombinacji obu materiałów. Podczas zakupów łóżka kontynentalnego przekonasz się, że na rynku dostępnych jest wiele różnych stylów. Niektóre mają proste ramy, a inne mają bardziej ozdobne projekty z dekoracyjnymi rzeźbieniami i innymi ozdobami dodanymi do nich. Łóżko kontynentalne może być wykonane z dowolnego materiału. Jednak najczęściej jest ono wykonane z drewna lub metalu. Materiały te są wystarczająco mocne, aby utrzymać ciężar dorosłej osoby i nie złamią się łatwo, nawet jeśli śpisz na nim każdej nocy. Ramy są zazwyczaj pokryte skórą lub tkaniną, tak aby wyglądały dobrze w każdym temacie dekoracji sypialni, który wybierzesz.

Gdzie kupić takie łóżko?

Możesz kupić łóżko kontynentalne w sklepie meblowym lub online. Jeśli szukasz konkretnego stylu, może być łatwiej pójść do lokalnego sklepu i wypróbować różne łóżka, aż znajdziesz taki, który pasuje do twoich potrzeb. Możesz także sprawdzić wybór na stronach takich jak ta: https://www.grekpol.pl/pl/menu/lozka/lozka-kontynentalne-262.html.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Naturalny krem pod oczy – czyli jaki?
Naturalny krem pod oczy – czyli jaki?
Niejeden naturalny krem pod oczy dostępny jest w sprzedaży, jednak który jest naprawdę naturalny? Bardzo często kremy naturalne są wyłącznie […]
Polecamy