Home > Dom i ogrodnictwo > Najnowsze trendy łazienkowe

Najnowsze trendy łazienkowe

Trendy w architekturze wnętrz zmieniają się równie szybko, jak propozycje projektantów odzieży. Co sezon możemy zobaczyć nowe wzory kafli, armatury oraz elementów ozdobnych. Warto jednak skupić się na tym, co może pozostać z nami na dłużej. W końcu remont łazienki to drogie i pracochłonne przedsięwzięcie, którego nie powtarzamy zbyt często. Postarajmy się zatem wybrać te trendy, które nawiązują do ponadczasowej klasyki i nie są przesadnie ekstrawaganckie. Pamiętajmy, że nadmiar kolorów oraz wzorów szybko nas zmęczy.

Modne teraz i za 10 lat

Do najciekawszych propozycji sezonu należą kafle o wzorze typowym dla powierzchni marmurowych. Tym, co odróżnia gres o takim deseniu od naturalnego kamienia, są delikatne, kolorowe nitki wybijające się na tle dużych, neutralnych powierzchni. Warto zwrócić także uwagę na bardzo proste w swojej formie krany o matowej powierzchni. Będą one nie tylko efektowne, ale także praktyczne. Wspaniałe kafle w najmodniejszych barwach kupić możemy pod tym adresem internetowym https://www.euro-ceramika.pl/. Na stronie znajdziemy mnóstwo ciekawych aranżacji łazienek z wykorzystaniem płytek dostępnych w sklepie, dzięki czemu łatwiej będzie nam wybrać interesujący motyw pasujący do naszej przestrzeni.

Avatar
Poszukiwacze Wiedzy
Jeśli poszukujesz cennej wiedzy, to niewątpliwie znalazłeś się we właściwym miejscu. Oddaj się lekturze naszego serwisu, a na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × pięć =