Najnowsze trendy łazienkowe

Dom i ogrodnictwo
poszukiwaczewiedzy
Najnowsze trendy łazienkowe
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Trendy w architekturze wnętrz zmieniają się równie szybko, jak propozycje projektantów odzieży. Co sezon możemy zobaczyć nowe wzory kafli, armatury oraz elementów ozdobnych. Warto jednak skupić się na tym, co może pozostać z nami na dłużej. W końcu remont łazienki to drogie i pracochłonne przedsięwzięcie, którego nie powtarzamy zbyt często. Postarajmy się zatem wybrać te trendy, które nawiązują do ponadczasowej klasyki i nie są przesadnie ekstrawaganckie. Pamiętajmy, że nadmiar kolorów oraz wzorów szybko nas zmęczy.

Modne teraz i za 10 lat

Do najciekawszych propozycji sezonu należą kafle o wzorze typowym dla powierzchni marmurowych. Tym, co odróżnia gres o takim deseniu od naturalnego kamienia, są delikatne, kolorowe nitki wybijające się na tle dużych, neutralnych powierzchni. Warto zwrócić także uwagę na bardzo proste w swojej formie krany o matowej powierzchni. Będą one nie tylko efektowne, ale także praktyczne. Wspaniałe kafle w najmodniejszych barwach kupić możemy pod tym adresem internetowym https://www.euro-ceramika.pl/. Na stronie znajdziemy mnóstwo ciekawych aranżacji łazienek z wykorzystaniem płytek dostępnych w sklepie, dzięki czemu łatwiej będzie nam wybrać interesujący motyw pasujący do naszej przestrzeni.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Krzesła do domu –  co jest modne?
Krzesła do domu – co jest modne?
Meble spełniają w mieszkaniu dwie bardzo ważne funkcje. Przede wszystkim są użytkowe, co oznacza, że stale wykorzystujemy je do wielu […]
Polecamy