Funkcjonalne akcesoria i udogodnienia dla psa na każdy dzień

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Funkcjonalne akcesoria i udogodnienia dla psa na każdy dzień
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Gadżety dla naszych pupili to nie tylko zwyczajna fanaberia, mająca dodać psu uroku, ale również praktyczne rozwiązania, które ułatwią codzienne życie zwierzaka, a nawet ochronią go przed niepotrzebnymi kontuzjami. Weźmy dla przykładu ubranko dla psa – nie pełni ono roli jedynie estetycznej, bo równocześnie ogrzewa naszego pupila podczas spacerów w chłodniejsze miesiące, co jest szczególnie ważne u tych psiaków, które cechują się brakiem podszerstka. Ich budowa biologiczna po prostu nie nadaje się do długotrwałego przebywania w zimnych miejscach.

Co może przydać się naszemu psu?

Poza wymienionymi wcześniej ubrankami typowymi, w rodzaju swetrów czy kurtek, mamy również dostęp do bardziej specjalistycznych rozwiązań, takich jak np. skarpety dla zwierzaka. Są one świetnym wyborem dla właścicieli, którzy mają w domu śliską podłogę, po której pies może poruszać się z trudnością. Skarpetki wyposażone są w specjalną powłokę antypoślizgową, przez co pozwolą mu spacerować, a nawet robić zrywy w miarę swobodnie, bez ryzyka poślizgu.

Innym, ciekawym rozwiązaniem są miniaturowe schodki. Najbardziej przydają się najmniejszym z naszych pupili, które mogą mieć trudności, np. z wejściem na kanapę. Dzięki schodkom dla psa nie będą już musiały za każdym razem się wspinać, tylko spokojnie wejdą na górę. Jest to o tyle istotne, że częste wskakiwanie lub zeskakiwanie może być uciążliwe dla stawów zwierzaka, co w najgorszym wypadku jest w stanie doprowadzić do poważnej kontuzji. Ułatwmy psu życie!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
O czym należy pamiętać podczas spawania?
O czym należy pamiętać podczas spawania?
Postęp technologiczny nie zwalnia. Powstają nowe rozwiązania, następuje ogromny rozwój techniki komputerowej. Coraz więcej czynności, szczególnie w fabrykach i zakładach […]
Polecamy