Jaką baterię wybrać do e-papierosa?

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Jaką baterię wybrać do e-papierosa?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Elektroniczne papierosy cieszą się obecnie dużą popularnością, która wynika głównie z powodu ich mniej szkodliwego wpływu na zdrowie niż tradycyjnych papierosów. Standardowy model składa się z kilku istotnych komponentów, a jednym z najważniejszych jest bateria odpowiedzialna za zasilanie sprzętu. Na rynku znajdziemy wersje zróżnicowane pod względem zarówno pojemności, jak i typu napięcia, rozmiaru czy sposobu uruchamiania. Niezawodne baterie przeznaczone stricte do e-papierosów posiada w swoim asortymencie specjalistyczny sklep online: https://liquider.eu/.

Gwarancja wygodnego użytkowania urządzenia

Baterie do elektronicznych papierosów dzielą się na dwie kluczowe kategorie – ręczne i automatyczne. Te pierwsze są włączane za pomocą specjalnego przycisku zlokalizowanego na obudowie i pozwalają na ścisłe kontrolowanie procesu palenia. Poza tym charakteryzują się długą żywotnością i dosyć komfortową obsługą, a także dzięki dużej mocy zapewniają sporą chmurę. Z kolei modele automatyczne w znacznie większym stopniu imitują naturalne palenie i ładują się wyraźnie szybciej.

Duże znaczenie ma również rodzaj napięcia akumulatorka. Najlepiej, jeśli posiada ono regulację w postaci pokrętła umieszczonego na końcu sprzętu, ewentualnie w przycisku włącznika. Dzięki temu można bowiem idealnie dopasować je do używanego aktualnie liquidu. Ostatni kluczowy parametr to pojemność baterii, która jest zawsze mierzona w miliamperogodzinach (w skrócie mAh). Pamiętajmy o tym, że im wyższa jest ta wartość, tym dłużej ogniwo wytrzyma bez doładowania. Standardowa pojemność to 3,7.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Dodatki do kuchni – w co zainwestować?
Dodatki do kuchni – w co zainwestować?
W dobie funkcjonalnych rozwiązań również kuchnia jest miejscem, gdzie nowinki techniczne nie powinny być nam obce. Dodatki do kuchni ułatwiają […]
Polecamy