Home > Life & Style > Jaką baterię wybrać do e-papierosa?

Jaką baterię wybrać do e-papierosa?

Elektroniczne papierosy cieszą się obecnie dużą popularnością, która wynika głównie z powodu ich mniej szkodliwego wpływu na zdrowie niż tradycyjnych papierosów. Standardowy model składa się z kilku istotnych komponentów, a jednym z najważniejszych jest bateria odpowiedzialna za zasilanie sprzętu. Na rynku znajdziemy wersje zróżnicowane pod względem zarówno pojemności, jak i typu napięcia, rozmiaru czy sposobu uruchamiania. Niezawodne baterie przeznaczone stricte do e-papierosów posiada w swoim asortymencie specjalistyczny sklep online: https://liquider.eu/.

Gwarancja wygodnego użytkowania urządzenia

Baterie do elektronicznych papierosów dzielą się na dwie kluczowe kategorie – ręczne i automatyczne. Te pierwsze są włączane za pomocą specjalnego przycisku zlokalizowanego na obudowie i pozwalają na ścisłe kontrolowanie procesu palenia. Poza tym charakteryzują się długą żywotnością i dosyć komfortową obsługą, a także dzięki dużej mocy zapewniają sporą chmurę. Z kolei modele automatyczne w znacznie większym stopniu imitują naturalne palenie i ładują się wyraźnie szybciej.

Duże znaczenie ma również rodzaj napięcia akumulatorka. Najlepiej, jeśli posiada ono regulację w postaci pokrętła umieszczonego na końcu sprzętu, ewentualnie w przycisku włącznika. Dzięki temu można bowiem idealnie dopasować je do używanego aktualnie liquidu. Ostatni kluczowy parametr to pojemność baterii, która jest zawsze mierzona w miliamperogodzinach (w skrócie mAh). Pamiętajmy o tym, że im wyższa jest ta wartość, tym dłużej ogniwo wytrzyma bez doładowania. Standardowa pojemność to 3,7.

Avatar
Poszukiwacze Wiedzy
Jeśli poszukujesz cennej wiedzy, to niewątpliwie znalazłeś się we właściwym miejscu. Oddaj się lekturze naszego serwisu, a na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trzy − jeden =