Co posiadają nowe modele Suzuki?

Technologie & IT
poszukiwaczewiedzy
Co posiadają nowe modele Suzuki?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nowoczesne auta posiadają wiele ciekawych funkcji. Postanowiliśmy przyjrzeć się niedawno wypuszczonym na rynek modelom Suzuki, bardzo znanego japońskiego producenta samochodów osobowych i nie tylko. Sprawdzimy, jakie nowatorskie funkcje i rozwiązania producent ukrył w swoich flagowych pojazdach.

Tempomat w standardzie

W przypadku różnych aut ze średniej i wyższej półki cenowej, za dopłatą możemy doposażyć się w tempomat. Jest to urządzenie bardzo przydatne osobom jeżdżącym w trasy, które często pojawiają się na autostradach i drogach ekspresowych. Tempomat pozwala na utrzymanie stałej prędkości bez konieczności trzymania cały czas wciśniętego pedału przyspieszenia.

Jak się okazuje, Suzuki postanowiło wprowadzić to właśnie rozwiązanie jako standard, do prawie wszystkich nowych modeli. Jeśli chcemy przetestować jak to działa w praktyce, to nowe samochody Suzuki w Poznaniu znajdziemy u autoryzowanych dealerów, takich jak Wache.

Elektryczne fotele

Kolejną rzeczą, którą można uznać za praktyczną i przydatną w każdym aucie, są fotele sterowane elektrycznie. Ułatwia nam to ustawienie wygodnej pozycji za kierownicą. Oprócz tego fotel posiada wbudowany system ogrzewania, co niezmiernie przydaje się zimą. Autoryzowany Dealer Suzuki zdradza nam, że te opcje dostępne będą w nowej linii samochodów tej marki również bez dodatkowych opłat.

Zapewne bardzo ucieszy to osoby, które lubią mieć komfortowe i dobrze wyposażone wnętrze. Warto zwrócić uwagę, że elektrycznie sterowany fotel będzie posiadał pamięć ustawień dla dwóch osób. Jeśli więc dzielimy z kimś pojazd, druga osoba nie będzie musiała za każdym razem ręcznie ustawiać dla siebie siedziska. Wystarczy tylko wciśnięcie jednego guzika.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Funkcjonalne rozwiązania, polepszające pracę w magazynie i halach produkcji
Magazyny i hale produkcyjne to miejsca, w których liczy się przede wszystkim maksymalna wydajność pracy. Z tego powodu ich właściciele […]
Polecamy