Co zrobić z meblami, których już nie potrzebujemy?

Dom i ogrodnictwo
poszukiwaczewiedzy
Co zrobić z meblami, których już nie potrzebujemy?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W końcu doczekałeś się wymarzonego remontu lub wyprowadzki, ale stare meble nie pasują do wizji Twojej nowej aranżacji? Zazwyczaj w tym momencie zaczynają się schody. Bardzo często elementy wyposażenia, których chcemy się pozbyć, są w całkiem dobrym stanie, dlatego warto rozważyć ich sprzedaż na jednym z popularnych portali z ogłoszeniami lokalnymi. Pamiętajmy jednak, by wyraźnie zaznaczyć odbiór osobisty. Unikniemy w ten sposób roszczeniowych klientów oczekujących pełnej usługi transportu oraz wniesienia w niewysokiej cenie używanej szafy, czy też kanapy. Dobrym pomysłem na pozbycie się mebli jest także oddanie ich potrzebującym. Na terenie naszego kraju funkcjonuje kilka fundacji pomagającym biedniejszym ludziom w codziennym życiu.

Co zrobić z uszkodzonymi meblami

Jeśli nasze wyposażenie salonu bądź sypialni nie nadaje się już do tego, by nadać mu drugie życie, musimy się go pozbyć. Warto pamiętać, że wyrzucenie wielkogabarytowych śmieci koło osiedlowej wiaty z koszami będzie nas sporo kosztować. W takiej sytuacji grozi nam mandat karny, który może wynieść nawet 500 zł. Żeby uniknąć przykrych konsekwencji, dobrze jest skorzystać z miejskiego gratowiska. Mając problem z transportem naszych rzeczy w takie miejsce, warto skorzystać z usług profesjonalistów. Np. mieszkając w stolicy, możemy zapoznać się z ofertą tej warszawskiej firmy http://raflen.com.pl/wywoz-mebli/warszawa/. Nie tylko przewiozą oni niepotrzebne meble we właściwe miejsce, ale także sami wyniosą je z mieszkania za niewielką opłatą.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Kształt i wielkość oprawek – jak dopasować je do twarzy?
Nasz wzrok poddawany jest intensywnej eksploatacji. Każdego dnia wytężamy go podczas wykonywania obowiązków zawodowych, a także wtedy, gdy w wolnym […]
Polecamy