Home > Dom i ogrodnictwo > Jak unowocześnić małą kuchnię?

Jak unowocześnić małą kuchnię?

Problemy z małą przestrzenią

Mała kuchnia to nie lada wyzwanie. Jak zorganizować tą przestrzeń żeby była jednocześnie nowoczesna, ale też funkcjonalna. Nie sztuką jest wstawienie designerskiego stołu, który uniemożliwi swobodne poruszanie się po pomieszczeniu. Albo zamontowanie lampy z papierowym kloszem, która owszem może i jest najmodniejsza w tym sezonie, ale w kuchni, wśród oparów z gotowania będzie do wyrzucenia po kilku miesiącach. W co zatem warto zainwestować i jak sprawić, że nasza kuchnia będzie wyglądała jak wyjęta z katalogu meblowego?

Sprytne rozwiązania

Rewelacyjnym sposobem na oszczędzenie trochę przestrzeni w małej kuchni jest zrobienie małego barku z miejscami do siedzenia, zamiast tradycyjnego stołu. Do takiego barku można dobrać sobie odpowiednie hokery, które są nie tylko nowoczesne, ale też idealnie schowają się pod blatem takiego baru i nie będą zajmowały miejsca. Meble Paged w swojej ofercie posiadają rozmaite wzory i kształty krzeseł. To tylko jedna mała zmiana, a pomoże oszczędzić nam tak wiele miejsca.

Na jakie modele postawić?

Wybierając hokery do kuchni one już same w sobie wniosą trochę nowoczesności. Dlatego decydując się na model warto postawić również na wygodę i praktyczność. Na stronie https://euforma.pl/kategoria-produktu/pomieszczenia/kuchnia/hokery/ możemy znaleźć hokery zarówno z oparciem jak i bez. Wersja z oparciem co prawda zajmie trochę więcej miejsca, za to jest bezpieczniejsza jeżeli mamy dzieci. Warto też zwrócić uwagę na obicia. Materiałowe pokrycie kuchennych krzeseł bywa problematyczne. Zdecydowanie bardziej funkcjonalne są te wykonane po prostu z tworzywa, które w każdej chwili można przetrzeć i nie trzeba bawić się w pranie tapicerek.

Avatar
Poszukiwacze Wiedzy
Jeśli poszukujesz cennej wiedzy, to niewątpliwie znalazłeś się we właściwym miejscu. Oddaj się lekturze naszego serwisu, a na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sześć + 11 =