Zalety odkurzacza myjącego

Dom i ogrodnictwo
poszukiwaczewiedzy
Zalety odkurzacza myjącego
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

W ostatnich latach ogromną popularność zdobyły odkurzacze pionowe z funkcją mycia. Są to urządzenia charakteryzujące się specyficznym wyglądem, ponieważ przypominają podłużną rurę. Większość dostępnych na rynku modeli jest wyposażona w dwa zbiorniki – jeden na wodę czystą (wykorzystywaną do mycia powierzchni płaskich), drugi zaś na wodę brudną. W niniejszym artykule zostaną przedstawione kluczowe atuty tych nowoczesnych sprzętów. 

Gwarancja oszczędności czasu i sił

Główną zaletą odkurzacza myjącego jest jego wysoka funkcjonalność. Pozwala bowiem odkurzać zarówno na sucho, jak i na mokro (z użyciem ciepłej lub zimnej wody). Dodatkowo daje możliwość mycia podłóg gorącą parą – bez konieczności stosowania silnych detergentów czy mocnego tarcia powierzchni. Jego pozostałe atuty to łatwość w przechowywaniu i przenoszeniu (ze względu na pionową budowę), poręczność oraz bezproblemowa obsługa (wystarczy go włączyć, a po pracy opróżnić pojemnik z brudną wodą). Godny polecenia jest w szczególności odkurzacz myjący marki Xiaomi, dostępny na https://przenosne.pl/product-pol-1612-odkurzacz-myjacy-XIAOMI-Mi-Robot-2-Roborock-S50.html.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak przebiega kasacja auta?
Kasacja samochodu jest jedynym rozwiązaniem w sytuacji, gdy pojazd nie nadaje się do naprawy lub koszty remontu znacząco przewyższają jego […]
Polecamy