Zalety odkurzacza myjącego

Dom i ogrodnictwo
poszukiwaczewiedzy
Zalety odkurzacza myjącego
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

W ostatnich latach ogromną popularność zdobyły odkurzacze pionowe z funkcją mycia. Są to urządzenia charakteryzujące się specyficznym wyglądem, ponieważ przypominają podłużną rurę. Większość dostępnych na rynku modeli jest wyposażona w dwa zbiorniki – jeden na wodę czystą (wykorzystywaną do mycia powierzchni płaskich), drugi zaś na wodę brudną. W niniejszym artykule zostaną przedstawione kluczowe atuty tych nowoczesnych sprzętów. 

Gwarancja oszczędności czasu i sił

Główną zaletą odkurzacza myjącego jest jego wysoka funkcjonalność. Pozwala bowiem odkurzać zarówno na sucho, jak i na mokro (z użyciem ciepłej lub zimnej wody). Dodatkowo daje możliwość mycia podłóg gorącą parą – bez konieczności stosowania silnych detergentów czy mocnego tarcia powierzchni. Jego pozostałe atuty to łatwość w przechowywaniu i przenoszeniu (ze względu na pionową budowę), poręczność oraz bezproblemowa obsługa (wystarczy go włączyć, a po pracy opróżnić pojemnik z brudną wodą). Godny polecenia jest w szczególności odkurzacz myjący marki Xiaomi, dostępny na https://przenosne.pl/product-pol-1612-odkurzacz-myjacy-XIAOMI-Mi-Robot-2-Roborock-S50.html.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Najzdrowsze rodzaje herbaty, które warto pić
Najzdrowsze rodzaje herbaty, które warto pić
Herbata może mieć właściwości prozdrowotne, pod warunkiem, że jest spożywana regularnie. Wybierając konkretny rodzaj naparu, sprawdzamy przede wszystkim jego działanie, […]
Polecamy