Ponadczasowy wystrój – czyli jaki?

Dom i ogrodnictwo
poszukiwaczewiedzy
Ponadczasowy wystrój – czyli jaki?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Projektując nasze mieszkanie, chcemy, by było ono urządzone w ponadczasowym stylu. Wszak czasy bardzo szybko się zmieniają i to, co było modne jeszcze 10-15 lat temu, dzisiaj dawno już jest passe. Szczególnie dotyczy do wystroju salonu, gdzie jeszcze do niedawna królowały meblościanki, a dziś już coraz rzadziej spotkamy tak urządzony salon, chociaż oczywiście nadal niektórzy z sentymentu, lub po prostu powodów ekonomicznych nie decydują się na zmianę tego zabytkowego mebla.

Jak wypełnić pustkę na ścianie

Jeśli zrezygnujemy z meblościanki, warto w ładny sposób zapełnić powstałą pustkę na ścianie. Oczywiście, zwolennicy minimalizmu mogą zdecydować się wyłącznie na pokrycie ściany farbą w stonowanym kolorze. Ostatnio dość popularne jest malowanie całych mieszkań na biało, ale równie dobrze możemy pomalować ścianę w odcieniach stonowanego brązu, lub beżu.

Fototapety to innowacja

Ostatnio bardzo modne stają się fototapety na ścianę krajobrazy. Przedstawiają one najrozmaitsze widoki. Możemy umieścić na naszej ścianie na przykład las, by czuć się nieco bliżej natury. Dla wielbicieli dalekich podróży dobrym wyborem na ścianę będzie widok dużego miasta, na przykład Nowego Jorku.

Jeśli zaś tęsknimy za ciepłem, możemy umieścić na naszej ścianie krajobrazy morskie, czy egzotyczne. Takie widoki z pewnością nie tylko przypomną nam letnie klimaty, ale też codziennie będą poprawiały humor. Nie ma nic lepszego niż po obudzeniu się ujrzeć rajską wyspę z błękitnym niebem i krystalicznie czystą wodą.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak skutecznie oczyścić twarz z zaskórników?
Jak skutecznie oczyścić twarz z zaskórników?
Zaskórniki to małe, otwarte zaskórniki skóry, które pojawiają się na powierzchni jak drobne kropki. Są one spowodowane nadmiarem oleju i […]
Polecamy