Home > Wypoczynek i hobby > Piwnica – jak zaoszczędzić miejsce?

Piwnica – jak zaoszczędzić miejsce?

Każdy posiadacz domu lub mieszkania wie, że z roku na rok przybywa rzeczy, a ubywa miejsca do ich przechowywania. Sposobów na rozwiązanie tego odwiecznego problemu jest wiele – jednym z najlepszych jest piwnica. Można w niej przechowywać przedmioty, które nie są przeznaczone do codziennego użytku bądź też w pomieszczeniach o funkcji mieszkalnej nie ma na nie miejsca. Co jednak zrobić w przypadku, gdy nawet przestrzeń w piwnicy wydaje się być już całkowicie wykorzystana?

Najlepsze są najprostsze rozwiązania

Należy maksymalnie wykorzystać każdą dostępną powierzchnię. Zazwyczaj większość powierzchni podłóg w piwnicy jest zajęta przez różnego rodzaju przedmioty. Dlatego też należy zwolnić trochę tej powierzchni poprzez optymalne i pomysłowe zagospodarowanie powierzchni ścian. A mianowicie poprzez zainstalowanie na ścianach stojaków na rowery, które zwykle zajmują sporo miejsca. Dostępne w ofercie na stronie https://bike2box.com/wieszaki-rowerowe są dwa rodzaje stojaków  Pierwszym z nich jest obrotowy wieszak na rower Twist  – to stojak z funkcją obrotu, pozwalająca na znaczną oszczędność wolnej przestrzeni. Alternatywą jest wieszak ścienny na rower – Bike Up, który umożliwia zawieszanie każdego rodzaju roweru. Oba wieszaki rowerowe wyposażone są w zabezpieczenia chroniące ścianę przed zabrudzeniami. Sezon rowerowy w pełni, a zatem jeśli Tobie również brakuje miejsca w piwnicy, a przed jesienią chcesz go trochę wygospodarować. To najlepszym rozwiązaniem jest zainstalowanie w swojej piwnicy wieszaka na rower – zyskasz nie tylko wolną przestrzeń, ale również stylowy element wyposażenia.

Avatar
Poszukiwacze Wiedzy
Jeśli poszukujesz cennej wiedzy, to niewątpliwie znalazłeś się we właściwym miejscu. Oddaj się lekturze naszego serwisu, a na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 4 =