Fidget Spinner – niezastąpiony gadżet do walki z nudą

Wypoczynek i hobby
poszukiwaczewiedzy
Fidget Spinner – niezastąpiony gadżet do walki z nudą
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wszyscy znamy powiedzenie „w czasie deszczu dzieci się nudzą”. Okazuje się jednak, że nie tylko podczas niesprzyjającej wyjściom na zewnątrz pogody, dzieci nie mają co robić. Wiedzą o tym dobrze wszyscy rodzice. Najczęściej maluchy stają się wtedy marudne i oczekują, że ktoś zajmie się ich potrzebami i znajdzie jakąś ciekawą alternatywę. Z pomocą przychodzą wtedy zabawki, których na w sprzedaży nie brakuje. Okazuje się, że świetnie sprawdzają się w tej roli modele zręcznościowe, które angażują nie tylko uwagę malucha, ale również jego dłonie. Takim przykładem jest Fidget Spinner Blue. Na czym polega jego funkcjonalność?

Redukcja stresu i niwelowanie nudy

Atrakcyjność fidget spinnera polega przede wszystkim na jego ciekawej konstrukcji i metodzie, jaką wprawiany jest w ruch. Opanowanie zasad jego działania jest tak samo angażujące, jak późniejsza zabawa nim. Dodatkową jego funkcją jest redukcja stresu, ponieważ zabawa nim koi nerwy, zajmując dłonie. Dodatkowo wpływa na poprawę koordynacji wzrokowo-ruchowej. Na jego atrakcyjność wpływa również ciekawa konstrukcja oraz nowoczesny design. Producenci proponują wiele jego modeli, dzięki czemu każdy może wybrać dokładnie taką wersję, jaka najbardziej spełnia jego oczekiwania. Walkę z nudą gwarantuje szybkoobrotowe łożysko, które sprawia, że zabawka cechuje się wyjątkowo długim czasem obracania. Jednocześnie to produkt o kompaktowej, zgrabnej budowie, dzięki czemu można go ze sobą zabrać niemal wszędzie i dobrze się bawić podczas podróży pociągiem czy w kolejce po zakupy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Słupy energetyczne umieszczone na naszej działce – uzyskanie odszkodowania
Słupy energetyczne umieszczone na naszej działce – uzyskanie odszkodowania
Słupy energetyczne, jak wiele innych urządzeń i instalacji, mogą być umieszczone na naszych działkach, co może wpłynąć na naszą prywatność […]
Polecamy