Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na spacery

Najczęściej kupowanym przedmiotem – bez którego nie można się obejść zostając rodzicem jest wózek. Na rynku istnieje duży wybór: począwszy od tradycyjnych, poprzez nieco bardziej nowoczesne, aż po takie, które zapewnią komfort bliźniakom, czy nawet dzieciom rok po roku.

Dostępne są również modele 3w1, w których skład wchodzi: gondola, spacerówka oraz fotelik samochodowy. W zależności od potrzeb i budżetu, jaki planujesz przeznaczyć na zakup wózka, możesz wybrać taki, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Do karmienia

Kolejnym produktem, równie przydatnym jak wózek jest krzesełko do karmienia. Dzięki jego zakupowi zapewnisz sobie komfort, a dziecko zyska większą swobodę. Krzesełka wykonywane są z materiałów, z których można w łatwy sposób zetrzeć plamy – a więc nie ma przeszkód, żeby Twoja pociecha trenowała samodzielne jedzenie.

Do leżenia

Rodzice dla młodszych pociech rodzice często rozważają zakup bujaczka. Jego zaletą jest to, że dziecko może obserwować cały otaczający go świat. Co istotne – maluch nie musi w nim siedzieć, może przebywać w pozycji półleżącej, bądź leżącej.

Bujaczki są zaopatrzone w uchwyty ułatwiające przenoszenie – a więc co jakiś czas możesz zmieniać dziecku otoczenie, zapewniając tym samym nowe bodźce wzrokowe. Dodatkowo, w niektórych modelach możliwe jest przypięcie grających zabawek, co jeszcze bardziej zaciekawi Twoją pociechę

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wygląda masaż gorącymi kamieniami?
Jak wygląda masaż gorącymi kamieniami?
Masaż gorącymi kamieniami to rodzaj pracy z ciałem, który wykorzystuje podgrzane kamienie umieszczone w kluczowych punktach ciała. Być może już […]
Polecamy