Jakie atrakcje wstawić do firmowego chillroomu?

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Jakie atrakcje wstawić do firmowego chillroomu?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Współcześnie w wielu branżach firmy muszą ze sobą rywalizować o pozyskanie dobrego pracownika, ponieważ brakuje rąk do pracy. Często trudno jest też sprawić, by ludzie pozostawali na dłużej, zwłaszcza że sytuacja na rynku jest dynamiczna i zmienia się jak w kalejdoskopie. Wiele firm doszło więc do wniosku, że dobrym sposobem na zatrzymanie osób zatrudnionych jest umilenie im życia w miejscu pracy poprzez wybudowanie specjalnego pokoju relaksu, zwanego chillout roomem.

Można tutaj pograć w gry, a nawet zorganizować grilla

W standardowym chillroomie można na przykład stoczyć pojedynek w ping ponga, poczytać ciekawą książkę czy pograć w gry na konsoli. Ciekawym rozwiązaniem w tego typu miejscu jest również udostępnienie pracownikom gier planszowych i logicznych, które pobudzają wyobraźnię i kreatywność. Jednym z produktów godnych uwagi jest zwłaszcza kostka sportowa 2x2x2, posiadająca liczne łamigłówki i układanki.

Wiele firm decyduje się też na wstawienie do chillout roomu wygodnych kanap czy nawet zorganizowanie na balkonie miejsca na pracowniczego grilla. Warto podkreślić, że specjalne strefy relaksu na terenie miejsca pracy to dzisiaj coraz bardziej powszechne zjawisko nie tylko na świecie, ale także w Polsce.

Tutejsze firmy prześcigają się w pomysłach na umilenie czasu swoim pracownikom, wstawiając do chillroomu m.in.:

  • stoły bilardowe
  • drążki do podciągania i inne sprzęty do ćwiczeń fizycznych
  • stoły do piłkarzyków
  • drukarki 3D do dronów
  • mini kręgielnię
  • klasyczne automaty do gier
  • huśtawki i hamaki

Zdarza się także, że po pracy w takim miejscu są organizowane integracje, podczas których gra się w planszówki lub speedcubing.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
System zarządzania sprzedażą – czy jest ważny?
System zarządzania sprzedażą – czy jest ważny?
Nowoczesne firmy dbają o to, aby utrzymać stabilną pozycję konkurencyjną na rynku. Duże znaczenie mogą mieć skuteczne narzędzia, uwzględnione w […]
Polecamy