Home > Dom i ogrodnictwo > Do jakich pomieszczeń pasują obrazy z martwą naturą?

Do jakich pomieszczeń pasują obrazy z martwą naturą?

Obrazy martwej natury to świetny sposób na udekorowanie każdego pomieszczenia w domu. Mogą one dodać kolor, styl i osobowość do Twojej przestrzeni życiowej, ale ważne jest, aby wybrać odpowiedni obraz do każdego pomieszczenia.

Kuchnia

Kuchnia jest oczywistym miejscem dla obrazu martwej natury, ponieważ może on dodać trochę koloru i stylu do pokoju. Możesz wykorzystać jeden z tych obrazów jako element dekoracyjny na pustej ścianie nad kuchennym blatem lub nad kominkiem. Jeśli nie masz pustej przestrzeni na ścianie w kuchni, to dlaczego nie powiesić obrazu martwej natury na drzwiach lodówki? 

Jadalnia 

Obraz martwej natury może być również używany w jadalni. Może dodać kolor i styl do pokoju, który często zawiera neutralne kolory, takie jak off-white lub tan ściany. Obraz będzie również służył jako świetny element konwersacyjny dla gości, którzy są przy Twoim stole obiadowym.

Łazienka

Łazienka jest innym pokojem, w którym obrazy martwej natury byłyby idealne, ponieważ dadzą one Twojej łazience tę dodatkową odrobinę charakteru i sprawią, że będzie ona wyglądać bardziej stylowo niż wcześniej. Jeśli masz dużą wannę, to możesz powiesić dwa mniejsze obrazy martwej natury naprzeciwko siebie nad wanną, tak aby tworzyły jeden duży obraz, gdy ogląda się je razem z wnętrza wanny.

Salon

Salon jest często najważniejszym pomieszczeniem w domu i dlatego będzie wyglądał świetnie z dużym obrazem martwej natury wiszącym nad kominkiem. W rzeczywistości, wielu ludzi lubi mieć kilka obrazów na wyświetlaczu w ich salonach, ponieważ mogą one dodać dodatkowy charakter do tej przestrzeni, a także służyć jako kawałki rozmowy.

Avatar
Poszukiwacze Wiedzy
Jeśli poszukujesz cennej wiedzy, to niewątpliwie znalazłeś się we właściwym miejscu. Oddaj się lekturze naszego serwisu, a na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 + 13 =