Czym jest endermologia i kiedy warto zastosować ten zabieg?

Zdrowie
poszukiwaczewiedzy
Czym jest endermologia i kiedy warto zastosować ten zabieg?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Endermologia to nieinwazyjny zabieg modelowania sylwetki, który wykorzystuje specjalistyczne urządzenie do masażu skóry. Urządzenie wykonuje delikatny, rolujący masaż, który pomaga rozbić komórki tłuszczowe, w wyniku czego skóra staje się jędrniejsza i gładsza.

Na jakiej zasadzie wykonuje się zabieg endermologii?

Endermologia wykorzystuje kombinację ucisku, zasysania i masażu w celu stymulacji układu limfatycznego i poprawy krążenia wokół leczonego obszaru. Pomaga to w bardziej efektywnym przemieszczaniu się płynów w organizmie, dzięki czemu toksyny są szybciej usuwane z komórek tłuszczowych, co może pomóc w zmniejszeniu widoczności cellulitu.

Zabieg działa dzięki wykorzystaniu fal o częstotliwości radiowej, które wnikają głęboko w skórę bez żadnego dyskomfortu czy przestojów. Pozwala to na dotarcie do obszarów problematycznych, takich jak cellulit czy rozstępy, bez wywoływania efektów ubocznych, takich jak siniaki czy obrzęki. Efektem jest gładsza, jędrniejsza i bardziej elastyczna skóra, która wygląda młodziej i zdrowiej niż przed zabiegiem.

Kiedy warto skorzystać z endermologii?

Udowodniono klinicznie, że endermologia warszawa zmniejsza cellulit, szczególnie na udach. Może również poprawić wygląd rozstępów poprzez stymulację produkcji kolagenu. Zabieg może być także stosowany na dolne partie nóg, pośladki i okolice brzucha.

Zazwyczaj zalecana jest seria zabiegów, aby uzyskać lepsze rezultaty. Jednak wszystko będzie zależało od indywidualnych potrzeb każdej osoby.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak przygotować kawę niczym z najlepszej kawiarni?
Jak przygotować kawę niczym z najlepszej kawiarni?
Nic nie pobudza tak, jak filiżanka pysznej kawy wypita nad ranem. Przygotowanie jej wcale nie musi być trudne, wymaga jednak […]
Polecamy