Czym dekorować ściany?

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Czym dekorować ściany?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybierając dekorację ścian, zazwyczaj kierujemy się aspektami wizualnymi, lecz warto pomyśleć również o rozwiązaniach praktycznych. W sieci, magazynach, sklepach można zaczerpnąć inspiracji i przenieść je do własnego domu. Oprócz standardowych zabiegów, jak malowanie ścian w kilku kolorach, tapetowanie, przywieszanie ramek czy luster, na rynku pojawiają się coraz ciekawsze propozycje wykonane z różnorodnych materiałów.

Plamoodporna i efektowna dekoracja

By dokonać właściwej decyzji przy zakupie ozdobników na ścianę, warto zastanowić się, czy dekoracja ma spełniać funkcję dodatku czy również ma osłaniać przed np. brudem. Najczęstsze plamy pojawiają się w kuchni, miejscach związanych z gastronomią, kiedy zupełnie przypadkiem ktoś zachlapie pomalowaną ścianę, której nie da się już idealnie wymyć. Dobrym rozwiązaniem będą zastosowane panele szklane do restauracji. Dzięki czemu lokal będzie miejscem czystym, eleganckim i przede wszystkim oryginalnym.

Piękne i funkcjonalne wnętrze

W domowym zaciszu także warto zadbać o to co znajduję się na ścianach. Rozwiązania takie jak panele 3D, naklejane wydruki od razu ożywią i sprawią, że pomieszczenie stanie się interesujące. Podobnie jak w przypadku miejsc użyteczności publicznej, takich jak kawiarnie i restauracje należy pamiętać o miejscu spożywania posiłków, by zachować porządek i czystość.

Zastosowaniem, na które warto zwrócić uwagę to obrazy pleksi z nadrukiem do jadalni. Niestandardowe rozwiązanie spełni funkcję nie tylko dekoracyjną, ale również ochronną, czyli rozwiązanie łączące przyjemne z pożytecznym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Klasyczne damskie dodatki do stylizacji
Klasyczne damskie dodatki do stylizacji
Na wyjście do pracy, obiad z przyjaciółkami czy pierwszą randkę – wybór naszego stroju jest kluczowy w wielu sytuacjach. Czasem […]
Polecamy