Czy opłaca się rekrutować pracowników z Ukrainy?

Biznes i usługi
poszukiwaczewiedzy
Czy opłaca się rekrutować pracowników z Ukrainy?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli szukasz nowego sposobu na zbudowanie swojego zespołu, rozważ korzyści płynące z rekrutacji pracowników z Ukrainy.

Ukraina jest jednym z najbardziej popularnych miejsc na świecie dla firm outsourcingowych i została uznana za najlepszy kraj w Europie pod względem talentów IT.

Ukraina to nie tylko tania alternatywa dla innych krajów, ale także wysoko wykwalifikowana siła robocza o silnej etyce pracy. Na dodatek, rekrutacja pracowników z Ukrainy ma doskonałą reputację w zakresie produkcji wysokiej jakości produktów.

Oto kilka powodów, dla których powinieneś rozważyć rekrutację pracowników z Ukrainy:

Niskie koszty pracy w porównaniu do innych krajów

Chociaż ukraiński rynek pracy jest wciąż stosunkowo nowy, to już zdążył się ugruntować jako tania alternatywa dla innych krajów. Co więcej, firmy nie muszą ponosić kosztów relokacji ani zapewniać mieszkań, co pozwala im zaoszczędzić tysiące złotych na jednym pracowniku.

Pracownicy z Ukrainy są pracowici

Pracownicy z Ukrainy są znani z silnej etyki pracy. Są oddani i chętnie uczą się nowych umiejętności, co czyni ich bardzo wartościowymi pracownikami. Możesz znaleźć ukraińskich specjalistów IT z doświadczeniem w pracy w Stanach Zjednoczonych, Europie lub Azji.

Pracownicy z Ukrainy są komunikatywni

Komunikacja jest bardzo ważna w każdym kraju, ale szczególnie na Ukrainie. Wielu jej obywateli mówi po angielsku, co ułatwia firmom komunikację z pracownikami. Ukraińscy pracownicy są również bardzo otwarci na swoich pracodawców i mają tendencję do utrzymywania z nimi silnych relacji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
W jaki sposób rozpoznać automatyczną skrzynię biegów?
W jaki sposób rozpoznać automatyczną skrzynię biegów?
Automatyczne skrzynie biegów są coraz bardziej popularne, zwłaszcza w nowoczesnych samochodach. Zapewniają one bardzo wysoki komfort użytkowania oraz zwiększają efektywność […]
Polecamy