Co to jest przykrycie solarne stosowane na basenie

Dom i ogrodnictwo
poszukiwaczewiedzy
Co to jest przykrycie solarne stosowane na basenie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Basen w naszym ogrodzie to przyjemność pływania w zaciszu własnego ogrodu, oszczędność czasu na dojazd do otwartych basenów publicznych. Posiadanie basenu to rewelacyjna sprawa w upalne dni, dlatego trzeba wiedzieć jak najwięcej o tym, jak się nim właściwie zajmować. Bardzo ciekawym rozwiązaniem, o którym warto wiedzieć, posiadając własny basen jest przykrycie solarne na basen na przykład z oferty na stornie: https://vivapool.pl/akcesoria/przykrycie-solaryczne/.

Jakie funkcje spełnia przykrycie solarne?

Przykrycie solarne sprawia, że woda jest dłużej ciepła dzięki wykorzystaniu energii słonecznej. Pokrywa jest nieco droższa niż tradycyjne rozwiązanie, ale zakup bardzo szybko się zwraca, ponieważ zużyjemy mniej prądu na wykorzystanie podgrzewaczy. Zapłacimy więcej tylko na początku, a w ostatecznym rozrachunku wydatek szybko się zwróci i będzie ekonomicznym rozwiązaniem. Wyjątkowość pokryw solarnych polega na tym, że temperatura wody może zostać podniesiona nawet o 6 stopni Celsjusza, poza tym zmniejsza parowanie wody oraz można ją dostać na metry i dociąć swobodnie do rozmiaru basenu.

Rozwiązanie jest wyjątkowo przyjazne i proste, a ofert na rynku jest wiele. Więcej na temat przykrycia solarnego i innych przydatnych akcesoriów basenowych na stronie vivapool.pl. Przykrycie solarne zapewni także ochronę przed zanieczyszczeniem basenu. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom takim jak przykrycie solarne możemy się cieszyć basenem ogrodowym, optymalizując koszty codziennego użytkowania przez wszystkich domowników.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak nie zgubić się w centrum handlowym?
Dobra orientacja przestrzenna jest podobno domeną mężczyzn, niezależnie jednak od płci nikt przecież nie lubi się gubić, zwłaszcza w miejscach […]
Polecamy