Za pomocą jakich rozwiązań można kontrolować jakość powietrza w budynku?

Technologie & IT
poszukiwaczewiedzy
Za pomocą jakich rozwiązań można kontrolować jakość powietrza w budynku?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Jakość powietrza ma bardzo duże znaczenie w tzw. clean roomach. To miejsca, gdzie należy stale kontrolować parametry — głównie zanieczyszczenie, ale również wilgotność oraz temperaturę. Pomieszczenia czyste cechują się sprawną wentylacją, powietrze jest ciągle filtrowane i cały czas kontrolowane. To niezwykle istotne w wielu branżach, np. w farmacji, w laboratoriach, na salach operacyjnych oraz w firmach, które produkują sprzęt elektroniczny. Czujniki jakości powietrza to również niezwykle ważne i praktyczne urządzenia w miejscach pracy, w budynkach użyteczności publicznej oraz w miejscach, gdzie stale przebywają ludzie.

Jak sprawnie monitorować czystość powietrza w miejscu pracy?

Automatyczne czujniki, które stale pracują i mierzą ważne parametry powietrza, dostępne są na stronie https://astra-automatyka.pl/produkty/jakoscipowietrzaczujnikico2/. Urządzenia mogą działać na sporym obszarze, są więc niezastąpione w zakładach pracy, na halach magazynowych oraz w sklepach wielkopowierzchniowych. To również systemy powszechnie używane w pomieszczeniach czystych, o podwyższonym rygorze. Czujnik z łatwością kontroluje poziom wilgotności, wartość temperatury oraz nasycenie powietrza dwutlenkiem węgla.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Pieczątki – jak bardzo są potrzebne, przy prowadzeniu własnej działalności?
Pieczątki – jak bardzo są potrzebne, przy prowadzeniu własnej działalności?
W świecie biznesu pieczątki są jednym z najczęściej używanych narzędzi do komunikacji. Służą do wysyłania dokumentów, faktur czy listów do […]
Polecamy