Balia – czy warto zainwestować?

Biznes i marketing
poszukiwaczewiedzy
Balia – czy warto zainwestować?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Coraz częściej w przydomowych ogrodach można zobaczyć balię, zwaną inaczej ruską banią. To nic innego jak drewniana beczka wyposażona w zintegrowany piec. Nalewa się do niej wodę, która po podgrzaniu do odpowiedniej temperatury daje możliwość zażywania relaksującej kąpieli pod gołym niebem. Na uwagę zasługuje zwłaszcza balia wykonana ze świerka syberyjskiego wykończonego drewnem termicznym, dostępna w ofercie tej konkretnej firmy: https://ecosauna.pl/product-category/balia-ogrodowa/.

Gwarancja świetnego wypoczynku i dobrego stanu zdrowia 

W balię warto zainwestować przede wszystkim dlatego, że pozwala cieszyć się kąpielą w gorącej wodzie przez okrągły rok – nawet w warunkach mroźnej zimy. Czas spędzony w tej konstrukcji jest niezwykle przyjemny i sprzyja integracji z członkami rodziny czy osobami znajomymi. Poza tym przebywanie w balii wpływa bardzo pozytywnie na nasz organizm. Zwiększa odporność na infekcje, przyspiesza krążenie krwi, ułatwia transportowanie tlenu i dostarczanie składników odżywczych do komórek ciała, eliminuje stres, efektywnie reguluje gospodarkę hormonalną, a także niweluje skurcze mięśni i bóle głowy. Jak by tego było mało, balia ustawiona w ogrodzie lub na działce wyraźnie podnosi atrakcyjność wizualną przestrzeni, gdyż stanowi jeden z kluczowych elementów tzw. małej architektury (obok altany, tarasu czy oczka wodnego).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Osocze bogatopłytkowe w kosmetologii – do czego jest wykorzystywane?
Osocze bogatopłytkowe w kosmetologii – do czego jest wykorzystywane?
Osocze bogatopłytkowe to specjalny preparat, który jest zawsze pozyskiwany z krwi danego pacjenta. Zawiera przede wszystkim zwiększoną ilość wartościowych płytek […]
Polecamy