Na czym polega dekoloryzacja?

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Na czym polega dekoloryzacja?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Nie każda wizyta u fryzjera jest tak samo udana. Czasem ciemna farba nie prezentuje się na naszych włosach tak dobrze, jak na włosach znanej aktorki lub modelki. Na szczęście, nie oznacza to wcale, że musimy natychmiast eksperymentować z nowym odcieniem. Z pomocą przychodzi nam dekoloryzacja.

Kiedy ją stosować?

Dekoloryzacja jest zabiegiem, który pozwala na usunięcie z włosów zbyt ciemnych pigmentów. Przeprowadza ją wiele profesjonalnych salonów, takich jak np. https://czesanka.com/. Najczęściej stosowana jest po nieudanym farbowaniu, nie jest to bowiem rozwiązanie pozwalające na rozjaśnianie naturalnie ciemnych włosów. Teoretycznie, na przeprowadzenie dekoloryzacji może zdecydować się każdy klient salonu fryzjerskiego. Zaleca się jednak, aby była ona stosowana jedynie u osób, których włosy znajdują się w dobrej kondycji. Po udanym zabiegu kolor może wymagać ujednolicenia. Efekt ten zazwyczaj osiąga się, stosując delikatną farbę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Filtry do instalacji wentylacyjnych – na co warto postawić?
Filtry do instalacji wentylacyjnych – na co warto postawić?
Zapewnienie odpowiedniej jakości powietrza w miejscu pracy jest kwestią niezwykle istotną. Nieodpowiedni skład tego, czym oddychamy, może być nie tylko […]
Polecamy