Zalety korzystania z treningów EMS

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Zalety korzystania z treningów EMS
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Trening EMS to doskonałe rozwiązanie dla osób zajętych. Przy jego wykorzystaniu wystarczą dwie krótkie sesje w tygodniu, aby zastąpić 4-5 sesji tradycyjnych ćwiczeń – doliczając czas niezbędny na dojazd na siłownię, przebranie i przygotowanie, okazuje się, że jest to całkiem spora oszczędność. Z czego wynika ta efektywność? Trening z elektrostymulacją mięśni to pobudzenie 10 głównych partii mięśniowych. Dzięki odpowiednio ułożonym przez wykwalifikowanego trenera ćwiczeniom funkcjonalnym i EMS mięśnie pracują efektywniej, a jednocześnie nie są do tego potrzebne ciężary.

Osoby spędzające dużo czasu na siłowni mają tę świadomość, że podczas wykonywania ćwiczeń bardzo łatwo o kontuzję. Zupełnie inaczej jest w przypadku treningu EMS – są one wtedy całkowicie bezpieczne i nie ma ryzyka uszkodzenia ciała. Pracuje ono wydajniej, dzięki czemu nie potrzeba wyjątkowo intensywnych, interwałowych treningów, aby nastąpiło przyspieszenie metabolizmu. Elektrostymulacja przyczynia się do budowania siły i szybkości, powoduje redukcję tkanki tłuszczowej i kształtuje sylwetkę. Wykorzystanie dedykowanej aplikacji MEON EMS dodatkowo pomaga w budowaniu masy mięśniowej.

Trening dla każdego

Indywidualne podejście do trenującego sprawia, że metoda EMS przeznaczona jest dla każdego, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania. Ćwiczenia odbywają się zgodnie z dopasowanym planem treningowym, a natężenie impulsów jest regulowane tak, aby uzyskać maksymalną wydajność uzależnioną od możliwości trenującego. Kombinezon i elektrostymulator EMS to rozwiązanie przebadane i całkowicie bezpieczne, bez negatywnych efektów na organizm. Pomaga w walce z bólem pleców, relaksuje mięśnie, a po ciężkim treningu zapewnia przyjemny masaż.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jaki biustonosz powinna wybrać karmiąca mama?
Jaki biustonosz powinna wybrać karmiąca mama?
Prawidłowo dobrany biustonosz właściwie podtrzymuje piersi, nadaje im właściwy kształt, a także chroni skórę przed utratą jędrności i rozciągnięciem. Również […]
Polecamy