Team Sharing – na czym polega ten model outsourcingu?

Biznes i marketing
poszukiwaczewiedzy
Team Sharing – na czym polega ten model outsourcingu?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zlecanie zewnętrznej firmie wykonywania usług związanych z jej funkcjonowaniem jest częstym rozwiązaniem. Od niedawna popularność zdobywa także team sharing. Ten model outsourcingowy polega na dostarczeniu klientowi całego zespołu, który zajmie się wykonaniem konkretnego projektu. Warto poznać zalety płynące z takiego rozwiązania.

Dlaczego warto zdecydować się na team sharing?

Taki model jest idealną propozycją dla przedsiębiorców, którzy potrzebują wsparcia w wykonaniu konkretnego projektu, a nie chcą lub nie potrzebują zatrudniać dodatkowych pracowników. Pozwala to znacząco ograniczyć koszty oraz uniknąć kłopotliwego procesu rekrutacji, który niekiedy trwa bardzo długo i zajmuje sporo czasu. W skład takiego zespołu wchodzą wyłącznie specjaliści, dzięki czemu przedsiębiorca otrzymuje gwarancję, że zlecony projekt wykonany zostanie rzetelnie. Firmę świadczącą usługi team sharingu z zakresu IT znaleźć można na stronie https://incat.com.pl/team-sharing/.

Na każdym etapie projektu klient ma pełną kontrolę nad podejmowanymi decyzjami oraz całym procesem. Wszystkie podpisywane umowy są ustalane indywidualnie, dzięki czemu jej zapisy można dopasować do własnych potrzeb oraz oczekiwań. Zespół outsourcingowy może pracować zarówno w siedzibie klienta, jak i zdalnie, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ nie trzeba zapewniać mu osobnej przestrzeni do pracy, co jest ważne szczególnie w przypadku niewielkich firm. Każdy przedsiębiorca powinien więc zastanowić się nad skorzystaniem z takiego rozwiązania.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Okulary korekcyjne – czy soczewki kontaktowe – co wybrać?
Okulary korekcyjne – czy soczewki kontaktowe – co wybrać?
Statystyki pokazują, że w Polsce około 5,5 miliona osób cierpi na wady wzroku. Na szczęście da się je skutecznie korygować […]
Polecamy