Rodzinne wczasy z maluchem – co zabrać?

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Rodzinne wczasy z maluchem – co zabrać?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wyjazd na rodzinne wczasy z maluchem zawsze dostarcza wielu dylematów, co ze sobą zabrać. Najważniejsze jest przecież, by o niczym nie zapomnieć, a zapewne i tak część rzeczy zostanie w domu, bo nie wszystko zmieści się do samochodu. Wejdzie jednak do niego lekki rower dla dziecka 12 cali, który dzięki swoim niewielkim rozmiarom jest łatwy w przewożeniu. Taki rowerek będzie dobry do nauki jazdy, a wczasy to idealna sposobność, aby wdrożyć kilkulatka w tajniki opanowania jednośladu.

Dla większych pociech możemy zakupić tanie rowery dla dzieci 20 cali. Kaski to niezbędne elementy – są nie tylko obowiązkowe w przepisach o ruchu drogowym, ale przede wszystkim stanowią niezbędną ochronę głowy malucha. Ważne jest więc, by zapakować kask dziecka razem z dwukołowcem – wtedy na pewno o nim nie zapomnimy.

Namiastka domu na wczasach

Zwłaszcza dla młodszych dzieci nawet kilkudniowa rozłąka z domem może być trudnością. Aby zmniejszyć poczucie tęsknoty za ukochanymi przedmiotami warto część z nich zabrać ze sobą. Oczywiście nie można wziąć wszystkich zabawek. Najlepiej pozwolić maluszkowi samemu zadecydować o tym, którą przytulankę chciałby zabrać w podróż. Przyda się ona zarówno w trakcie kilkugodzinnej jazdy autem, jak i na miejscu.

Co z elektroniką?

Tablety i inne urządzenia elektroniczne to przedmioty, bez których nie wyobrażamy sobie już życia. Rodzinne wakacje stanowią jednak doskonały moment do tego, aby od nich nieco odpocząć. Nic się nie stanie, jeżeli część sprzętów zostawimy w domu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak zaaranżować pokój dla dziewczynki?
Jak zaaranżować pokój dla dziewczynki?
Pokój małej dziewczynki może być prawdziwym królestwem spełniającym wszystkie jej oczekiwania i marzenia. Musimy jednak pamiętać, że przestrzeń przeznaczona dla […]
Polecamy