Oryginalny prezent dla chłopaka

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Oryginalny prezent dla chłopaka
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Prezent dla naszej drugiej połówki ma duże zadanie do wykonania. Na początku związku chcemy pokazać nasze zaangażowanie oraz znajomość preferencji naszego chłopaka (chociaż często przecież poruszamy się w tej kwestii po omacku…) po kilku latach udowadniamy, że nasza miłość wciąż jest świeża i pragniemy zaskoczyć. Wyrób oryginalnego prezentu nie jest łatwym zadaniem. Poniżej prezentujemy kilka propozycji, które sprawdzą się w każdej sytuacji.

  1. Prezent „z jajem”
    Poczucie humoru to dobre rozwiązanie w każdej sytuacji. Naszego partnera znamy jak nikt inny na świecie, dlatego to właśnie my mamy największą szansę trafić w jego gust i porządnie go rozbawić. Najlepiej sprawdza się humor sytuacyjny, nawiązujący do konkretnych, przeżytych razem sytuacji. Zabawny obrazek lub tekst można nanieść na kubek lub koszulkę. Dobrym rozwiązaniem będzie też śmieszny kufel z grawerem.
  2. Coś, czego nikt nie ma
    Jedyną szansą na stuprocentowo oryginalny prezent jest…zrobienie go samemu. Możemy tu wykorzystać talentu własne i puścić wodze fantazji. Spersonalizowana piosenka? Sweter zrobiony na drutach? Taki gest doceniłby każdy!
  3. Coś, co sam by sobie kupił…
    … ale szkoda mu pieniędzy. Niektórzy faceci mają niewiele wspólnego z rozrzutnością, co samo w sobie jest dobrą cechą. Jeśli jednak Twój chłopak mówi o czymś od miesięcy, ale powstrzymuje go myśl że „nie jest mu to niezbędne”, Twój problem został rozwiązany. Kup mu to na dzień chłopaka! Jest to najbezpieczniejsza z opcji i gwarancja jego zadowolenia, w końcu sam sobie to wybrał – nawet jeśli o tym nie wie!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wygląda pokaz barmański?
Jak wygląda pokaz barmański?
Pokazy barmańskie są coraz bardziej popularną formą rozrywki. Coraz częściej pojawiają się one jako uświetnienie imprez i uroczystości – począwszy […]
Polecamy