Co nosić, mając figurę klepsydry?

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Co nosić, mając figurę klepsydry?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Szerokie ramiona i biodra dla jednych są utrapieniem, dla innych zaś wymarzoną figurą. Zwłaszcza, jeśli sylwetka posiada charakterystyczne wcięcie w talii, które pozwala na spore eksperymentowanie z ubiorem. Tak zwana „figura klepsydry” jest bowiem bardzo plastyczna, a panie o tej budowie ciała mogą wykorzystywać ją do podkreślania swojej kobiecości. W jaki sposób? 

Podkreślaj swoje atuty

Najważniejszą zasadą, jaką powinny kierować się osoby z figurą klepsydry jest podkreślanie wcięcia w talii. Nawet duże rozmiary tunik powinny być przepasane modnym paskiem w pasie, tak by sylwetka zyskała właściwe proporcje. Noszenie tunik pozwala kobietom manipulować swoim właściwym wyglądem. Luźny materiał na biodrach tuszuje nadprogramowe kilogramy, a pas zawiązany w talii podkreśla jej apetyczny wygląd. Wówczas ciało staje się smuklejsze i proporcjonalne – przez to w oczach obserwatorów wygląda ono atrakcyjnie. 

Sukienkowe szaleństwo 

Co, jeśli osoba z sylwetką w kształcie klepsydry musi założyć sukienkę? Wówczas warto stosować się do zasady opisywanej wcześniej – podkreślać talię. Klepsydry powinny decydować się zwłaszcza na długie suknie, które będą rozszerzać się ku dołowi. Warto postawić także na modele z odkrytymi ramionami i dekoltem, gdzie górna część sukienki ściśle przylegać będzie do ciała kobiety. Na https://xl-ka.pl/12-sukienki można znaleźć je w ciekawych i modnych kolorach. Nic nie stoi na przeszkodzie, by figurę klepsydry podkreślić również w modelach sukni koktajlowych. Wówczas trzeba pamiętać o ich dopasowaniu do talii, które zadba o optyczne zwężenie sylwetki i doda jej właściwych proporcji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Rodzaje nadstawek paletowych
Rodzaje nadstawek paletowych
Nadstawki na palety to często niezbędne wyposażenie firm transportowych oraz zakładów przemysłowych. Wykorzystuje się je w celu efektywnej ochrony podczas […]
Polecamy