Home > Life & Style > Opadające policzki – jak im zaradzić?

Opadające policzki – jak im zaradzić?

Z problemem opadających policzków boryka się bardzo wiele osób, gdyż ich występowanie jest bardzo naturalnym procesem, wynikającym ze starzenia się skóry oraz utraty jej elastyczności. Niższa elastyczność w tkankach mięśniowych prowadzi do opadania policzków. Wygląda to niestety bardzo nieestetycznie, a ponadto dodaje lat. Co więcej, twarz traci swój naturalny owal, mniej widoczne stają się linie żuchwy, a także kości policzkowe. Prowadzi do zatem do spadku atrakcyjności wizualnej, a także do mniejszej pewności siebie zwłaszcza w sytuacjach towarzyskich.

Skuteczna walka z opadającymi policzkami

Wykonując nowoczesny zabieg, można usunąć opadające policzki, mowa tu o hifu Wrocław to idealna lokalizacja. Taki zabieg, który polega na stymulacji mięśni, która ma w konsekwencji zwiększać ich napięcie. Tym samym, tworzona jest siatka tak zwanych mikrouszkodzeń, która ma determinować naturalny tkanki do odbudowy oraz napinania się. W ten sposób skóra unosi się, wracając do swojego pierwotnego kształtu. Zabieg ten za ten ma na celu ujędrnienie skóry oraz przywrócenie naturalnych powiązań wewnątrz tkanek i mięśni mimicznych. Dodatkowo jest to w pełni bezpieczne dla pacjenta i przynoszące długotrwały efekt napiętej skóry policzków.

Avatar
Poszukiwacze Wiedzy
Jeśli poszukujesz cennej wiedzy, to niewątpliwie znalazłeś się we właściwym miejscu. Oddaj się lekturze naszego serwisu, a na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 + cztery =