Opadające policzki – jak im zaradzić?

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Opadające policzki – jak im zaradzić?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Z problemem opadających policzków boryka się bardzo wiele osób, gdyż ich występowanie jest bardzo naturalnym procesem, wynikającym ze starzenia się skóry oraz utraty jej elastyczności. Niższa elastyczność w tkankach mięśniowych prowadzi do opadania policzków. Wygląda to niestety bardzo nieestetycznie, a ponadto dodaje lat. Co więcej, twarz traci swój naturalny owal, mniej widoczne stają się linie żuchwy, a także kości policzkowe. Prowadzi do zatem do spadku atrakcyjności wizualnej, a także do mniejszej pewności siebie zwłaszcza w sytuacjach towarzyskich.

Skuteczna walka z opadającymi policzkami

Wykonując nowoczesny zabieg, można usunąć opadające policzki, mowa tu o hifu Wrocław to idealna lokalizacja. Taki zabieg, który polega na stymulacji mięśni, która ma w konsekwencji zwiększać ich napięcie. Tym samym, tworzona jest siatka tak zwanych mikrouszkodzeń, która ma determinować naturalny tkanki do odbudowy oraz napinania się. W ten sposób skóra unosi się, wracając do swojego pierwotnego kształtu. Zabieg ten za ten ma na celu ujędrnienie skóry oraz przywrócenie naturalnych powiązań wewnątrz tkanek i mięśni mimicznych. Dodatkowo jest to w pełni bezpieczne dla pacjenta i przynoszące długotrwały efekt napiętej skóry policzków.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Lekkie i orzeźwiające – alkohole idealne na upalny wieczór
Lekkie i orzeźwiające – alkohole idealne na upalny wieczór
Lato to oczywiście najcieplejsza pora roku. Kiedy doskwierają nam upały, tracimy całą energię, nie mając na nic ochoty. Tylko czekamy, […]
Polecamy