Home > Wypoczynek i hobby > Wycieczki rowerowe ze smartfonem – o czym musimy pamiętać?

Wycieczki rowerowe ze smartfonem – o czym musimy pamiętać?

Wybierając się na przejażdżkę rowerową lub przygotowując się do zawodów kolarskich, wskazane jest, by znaleźć jak najdłuższą trasę do pokonania, by wyrobić najlepszą kondycję. Niemożliwa jest znajomość wszystkich dróg oraz ścieżek, po których damy radę przejechać. Każdy wypad na rower w nieznajome okolice może skończyć się błądzeniem w kółko. Aby uniknąć pechowych sytuacji, jedną z najważniejszych rzeczy jest zaopatrzenie się w uchwyty rowerowe na telefon, o których każdy powinien pamiętać przed wejściem na jednoślad. Zamontowanie ich do kierownicy jest banalnie proste. Solidna obejma pewnie podtrzymuje uchwyt w wyznaczonej przez nas pozycji.

Jakość i praktyczność

Uchwyty są nie tylko niewielkich rozmiarów, ale również bardzo lekkie, co sprawia, że nie zaburzą one aerodynamiki roweru. Umieszczenie w nich telefonu z włączoną mapą doprowadzi nas do miejsca docelowego. Innymi, równie przydatnymi przedmiotami są etui i pokrowce wodoszczelne do Huawei (sprawdź: https://www.mobilemania.pl/huawei-mate-10-lite-c-4_364_370.html) . Ich zadaniem jest zabezpieczenie urządzeń mobilnych, portfeli oraz innych przedmiotów, przed złymi warunkami pogodowymi. Zamontowanie ich jest tak samo proste, jak w przypadku uchwytu na telefon. Można je przymocować nie tylko do kierownicy, ale również do ramy roweru. Ogromnym plusem jest to, że podczas podróży w deszczu, w dalszym ciągu będziemy mogli korzystać z mapy w smartfonie, poprzez zastosowanie w pokrowcu przezroczystego materiału. Te dwa gadżety ułatwią życie wszystkim kolarzom w dalszym rozwijaniu swojej pasji, bez względu na pogodę panującą na dworze. Ceny są niewielkie, w porównaniu do ogromnych korzyści płynących z użytkowania przedmiotu.

Avatar
Poszukiwacze Wiedzy
Jeśli poszukujesz cennej wiedzy, to niewątpliwie znalazłeś się we właściwym miejscu. Oddaj się lekturze naszego serwisu, a na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − pięć =