Home > Zdrowie > Nowoczesne sposoby znieczuleń – znieczulenia komputerowe

Nowoczesne sposoby znieczuleń – znieczulenia komputerowe

Leczenie zębów w renomowanych gabinetach dentystycznych odbywa się z użyciem najnowszych technologi, które zapewniają skuteczność leczenia, ale też poprawiają komfort pacjenta. Ograniczenie bólu i dyskomfortu w trakcie zabiegów pozwala na uzyskanie dobrych efektów. To niezwykle ważne zwłaszcza dla pacjentów, którzy odczuwają strach przed wizytą u dentysty. Nowoczesnym rozwiązaniem jest znieczulenie przy pomocy komputerów. Ogranicza to używanie igieł, dlatego to najchętniej wybierana forma znieczulenia przez rodziców dzieci.

Wizyta w nowoczesnym gabinecie stomatologicznym

Komputerowe znieczulenie jest całkowicie bezbolesne. Płyn, który znieczula, jest podawany pacjentowi za pomocą małych dawek, które określa system komputerowy. Środek trafia do tkanek dziąseł, ale nie ma tutaj potrzeby stosowania igieł oraz strzykawek. Jest to komfortowa i nowoczesna metoda znieczulenia, która dedykowana jest w szczególności pacjentom, którzy obawiają się zastrzyków. Środek znieczulający jest podawany systematycznie w ciągu całego procesu leczenia zęba. Dużym atutem tego rozwiązania jest brak opuchlizny po opuszczeniu gabinetu stomatologicznego. Znieczulenie chroni pacjenta przed bólem w trakcie leczenia zębów oraz zapewnia mu swobodę w mówieniu po zabiegu.

Avatar
Poszukiwacze Wiedzy
Jeśli poszukujesz cennej wiedzy, to niewątpliwie znalazłeś się we właściwym miejscu. Oddaj się lekturze naszego serwisu, a na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − dziewięć =