Malowanie po numerkach – poczuj się jak prawdziwy artysta

Wypoczynek i hobby
poszukiwaczewiedzy
Malowanie po numerkach – poczuj się jak prawdziwy artysta
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Potrzebujesz dodatkowej aktywności na długie i leniwe wieczory? Szukasz sposobu na oderwanie myśli oraz odstresowanie? A może twoja kreatywna dusza chce spróbować czegoś innego w dziedzinie sztuki, albo po prostu pragniesz poczuć się jak artysta? Nie ważne, na które z pytań odpowiedziałeś tak, to malowanie po numerkach jest spełnieniem twoich oczekiwań.

Jak artysta

Malowanie po numerach to ułatwiona wersja tworzenia obrazów z użyciem specjalnego zestawu. Zawiera on płótno, na którym nadrukowane są elementy składające się na cały obraz. Oznaczone są one konkretnymi numerami. Każdy z tych numerków natomiast jest przyporządkowany do określonego koloru farby, a te zawarte są w zestawie. Jest to inna forma klasycznej kolorowanki, ponieważ efekt końcowy jest z góry określony. Wzory jakie są dostępne na rynku pozwalają na swobodny wybór. Jedne z najciekawszych propozycji to słynne dzieła wielkich malarzy. Na przykład zestaw dostępny pod adresem https://artnapi.pl/product-pol-767-Sen-spowodowany-lotem-pszczoly-Salvadora-Dali-Malowanie-po-numerach.html pozwoli ci na chwilę poczuć się jak Salvador Dali.

Taki sposób obcowania ze sztuką może być praktykowany nawet przez osoby, które nie oceniają wysoko sowich umiejętności malarskich. Zestawy do malowania po numerach są odpowiednie zarówno dla dzieci jaki i dorosłych. Zabawa farbami poprawia koncentrację, uspokaja oraz ma działanie odstresowujące. Do tego efekt końcowy może stać się stylową ozdobą na ścianę. Tak niewiele potrzeba, żeby poczuć się jak artysta. Spróbuj i sam się przekonaj.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Podstawowe narzędzia pracy każdego barmana
Podstawowe narzędzia pracy każdego barmana
Kolorowe, fantazyjne drinki to obowiązkowy punkt niejednej imprezy czy spotkania towarzyskiego. Sporządzenie wyjątkowych napojów jest możliwe dzięki posiadaniu odpowiednich narzędzi. […]
Polecamy