Home > Life & Style > Małe rzeczy, które ubarwią wesele każdej pary

Małe rzeczy, które ubarwią wesele każdej pary

Wesele to wspaniała uroczystość, która wiąże się z ogromem radości i wielogodzinnej zabawy do białego rana. Zanim jednak dojdzie do szampańskiej zabawy, para młoda musi zaplanować całe przyjęcie i przemyśleć wiele szczegółów, których istnienia często nawet nie są świadomi goście. Takie wesele jest ogromnym przedsięwzięciem finansowym, logistycznym, ale przede wszystkim organizacyjnym, które wymaga właściwego planowania, a później rzetelnego działania zgodnie z podjętymi krokami. Oprócz podstawowych elementów takich jak wynajem sali, ustalenie menu czy wybór zespołu muzycznego, pozostaje jeszcze kwestia dodatków, które nierzadko decydują o charakterze wesela. Jak zatem wybrać detale, które ubarwią wesele każdej pary? Czy winietki na wesele to konieczność?

Siła w dodatkach

Zaczynając od winietek, należy przyznać, że bez tego prawdziwe wesele nie może się obyć. Karteczki poprawiają organizację i ograniczają chaos towarzyszący gościom podczas wejścia na salę, może też zapobiec towarzyskim wpadkom. Co jeszcze? Nie może też zabraknąć wkładek do zaproszeń ślubnych, na których można przekazać gościom informację o ewentualnych zmianach w tradycyjnych prezentach (” zamiast kwiatów, poprosimy o kupon lotka na szczęście” itp.). Miłym dodatkiem są cukierki wręczane przybyłym, z dopiskiem dziękującym za uczestnictwo w przyjęciu. Tradycyjne wódki weselne można również ozdobić jakimś wesołym napisem lub wierszykiem, upamiętniającym ten dzień. Mogą one być przyklejone do butelki lub zawieszone za szyjkę.

Avatar
Poszukiwacze Wiedzy
Jeśli poszukujesz cennej wiedzy, to niewątpliwie znalazłeś się we właściwym miejscu. Oddaj się lekturze naszego serwisu, a na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trzynaście − 10 =