Małe rzeczy, które ubarwią wesele każdej pary

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Małe rzeczy, które ubarwią wesele każdej pary
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wesele to wspaniała uroczystość, która wiąże się z ogromem radości i wielogodzinnej zabawy do białego rana. Zanim jednak dojdzie do szampańskiej zabawy, para młoda musi zaplanować całe przyjęcie i przemyśleć wiele szczegółów, których istnienia często nawet nie są świadomi goście. Takie wesele jest ogromnym przedsięwzięciem finansowym, logistycznym, ale przede wszystkim organizacyjnym, które wymaga właściwego planowania, a później rzetelnego działania zgodnie z podjętymi krokami. Oprócz podstawowych elementów takich jak wynajem sali, ustalenie menu czy wybór zespołu muzycznego, pozostaje jeszcze kwestia dodatków, które nierzadko decydują o charakterze wesela. Jak zatem wybrać detale, które ubarwią wesele każdej pary? Czy winietki na wesele to konieczność?

Siła w dodatkach

Zaczynając od winietek, należy przyznać, że bez tego prawdziwe wesele nie może się obyć. Karteczki poprawiają organizację i ograniczają chaos towarzyszący gościom podczas wejścia na salę, może też zapobiec towarzyskim wpadkom. Co jeszcze? Nie może też zabraknąć wkładek do zaproszeń ślubnych, na których można przekazać gościom informację o ewentualnych zmianach w tradycyjnych prezentach (” zamiast kwiatów, poprosimy o kupon lotka na szczęście” itp.). Miłym dodatkiem są cukierki wręczane przybyłym, z dopiskiem dziękującym za uczestnictwo w przyjęciu. Tradycyjne wódki weselne można również ozdobić jakimś wesołym napisem lub wierszykiem, upamiętniającym ten dzień. Mogą one być przyklejone do butelki lub zawieszone za szyjkę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Malowanie po numerkach – poczuj się jak prawdziwy artysta
Malowanie po numerkach – poczuj się jak prawdziwy artysta
Potrzebujesz dodatkowej aktywności na długie i leniwe wieczory? Szukasz sposobu na oderwanie myśli oraz odstresowanie? A może twoja kreatywna dusza […]
Polecamy