Home > Life & Style > Kroje sukienek plus size

Kroje sukienek plus size

Sukienka jest chyba najbardziej kobiecym strojem, zwłaszcza jeśli nosi ją pani o pełniejszych kształtach. W przypadku większych kobiet wbrew pozorom nie jest wcale trudno znaleźć odpowiednią kreację, wystarczy bowiem dopasować właściwy fason i krój. Dzięki temu można w łatwy sposób modelować krągłe partie swojego ciała i ukryć ewentualne jego mankamenty.

Szerokie biodra, większy brzuch czy duża pupa to nie problem

Kobieta w rozmiarze plus size, nosząca odpowiednio dopasowaną sukienkę, może wyglądać równie seksownie i zmysłowo jak modelka czy hollywoodzka gwiazda. Paniom będącym szczęśliwymi posiadaczkami szerokich bioder oraz dużej pupy zaleca się noszenie modeli sukienek charakteryzujących się maksymalną długością do kolan. W tym przypadku zbyt luźne kreacje będą prawdopodobnie zwisały, pogrubiając tym samym talię, dlatego znacznie lepszym wyborem są modele dobrze dopasowane, ale nie nadmiernie opinające ciało.

Idealnymi sukienkami plus size są również te eksponujące biust, a jednocześnie odciągające wzrok od odstającego brzuszka. Mowa tutaj przede wszystkim o modelach z głębokim dekoltem w kształcie litery V. Ze względu na specyficzny, odsłaniający sporo ciała krój, należy koniecznie zadbać o dobrze dopasowany biustonosz, który ma za zadanie podtrzymywać piersi i nie pozwolić im wydostawać się z kreacji. Jeśli z kolei marzymy o ładnie wyglądających sukienkach na wesele plus size, to powinnyśmy zwrócić uwagę na modele typu kimono (z krótkimi rękawami) lub o obniżonej talii, ewentualnie posiadające krój kopertowy.

Avatar
Poszukiwacze Wiedzy
Jeśli poszukujesz cennej wiedzy, to niewątpliwie znalazłeś się we właściwym miejscu. Oddaj się lekturze naszego serwisu, a na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 − 2 =