Jakie zalety ma organizacja przyjęć w hotelowej restauracji?

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Jakie zalety ma organizacja przyjęć w hotelowej restauracji?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przez wiele dziesięcioleci każda uroczystość rodzinna, każde przyjęcie organizowane było w domach. Trudno było wyobrazić sobie, że można inaczej. Poza bezpieczny, domowy schemat organizacyjny wyodrębniało się jedynie przyjęcia weselne, które zwykle było organizowane w salach weselnych, szkołach czy klubach. Najczęściej cały catering należało przygotować w domu, a na zapleczu klubu czy weselnej sali odgrzewało się kolejne dania. Najbardziej przewrotnym zjawiskiem było częstsze wykorzystywanie sal restauracyjnych w małych miejscowościach niż w dużych miastach.

Rodzinne uroczystości w niecodziennej scenerii

Od wielu już lat, przygotowując się do organizacji najważniejszych rodzinnych uroczystości, przyjęć z okazji rocznicy, imienin, pierwszej komunii, czy wesela, pierwszym wyborem zwykle staje się restauracja hotelowa. Takie rozwiązanie ma mnóstwo zalet a im większe przyjęcie, szersze grono zaproszonych gości, tym decyzja o przeniesieniu uroczystości do profesjonalnych sal hotelowych jest bardziej uzasadniona.

Restauracja Flavoria Poznań oferuje wszystko to, czego oczekuje się przy okazji tak ważnych wydarzeń. Dla uczestników przyjęcia ogromne znaczenie ma zawsze wystrój sali. Hotelowa restauracja, z racji profesjonalnej obsługi zapewnia zwykle niecodzienną scenerię adekwatną do tematu przyjęcia. Nawet drobne detale scenograficzne, aranżacja stołów, różnego rodzaju zdobienia i dodatki mogą zadecydować o ostatecznym wrażeniu.

Organizacja przyjęcia, szczególnie dużego, w hotelu automatycznie zapewnia przyjezdnym uczestnikom przyjęcia nocleg. Nie trzeba się martwić o dodatkowe rezerwacje, negocjacje z członkami rodziny czy rozwożenie gości na kwatery nad ranem. Goście przez cały czas przyjęcia dysponują własnym pokojem i w każdej chwili mogą z niego skorzystać. Dla organizatorów przyjęcia połączenie noclegu z cateringiem zawsze daje lepszą pozycję negocjacyjną dla ceny jednostkowej.

Ważnym argumentem za organizacją uroczystości w restauracji hotelowej jest też jej wyposażenie techniczne, własne nagłośnienie, często podest dla zespołu czy profesjonalne oświetlenie. Wszystkie te składniki skupione w jednym miejscu gwarantują niższe koszty organizacji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak nie zepsuć telefonu?
Jak nie zepsuć telefonu?
Telefony komórkowe to praktyczne i funkcjonalne urządzenia mobilne, bez których trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie we współczesnym świecie. Niestety, podczas codziennego […]
Polecamy