Jak zaaranżować pokój dla dziewczynki?

Dom i ogrodnictwo
poszukiwaczewiedzy
Jak zaaranżować pokój dla dziewczynki?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pokój małej dziewczynki może być prawdziwym królestwem spełniającym wszystkie jej oczekiwania i marzenia. Musimy jednak pamiętać, że przestrzeń przeznaczona dla dzieci nie może być jedynie efektownym obrazkiem. Musi ona stanowić bezpieczną przystań, w której maluch może wypocząć. Przyda się również poruszający wyobraźnię plac zabaw, jak i pełne skupienia miejsce do nauki. Z tego względu, dobrze jest urządzić praktyczne, dosyć klasyczne wnętrze, w którym główną rolę będą stanowić fantazyjne dodatki. Jako tło sprawdzą się neutralne barwy i solidne, drewniane meble.

Dodatki, które zrobią wrażenie

Zwykły pokój, ze zwykłymi meblami raczej nie trafi w gust małej królewny. Chcąc dodać mu uroku, postawmy na baldachim rozpościerający się nad łóżkiem. Piękne i bezpieczne modele kupimy w sklepie internetowym pod adresem https://moimili.net/collections/baldachimy-do-lozeczka-dla-dzieci. Sprawdzą się jako dekoracja, przysłona przed ostrym światłem, jak również namiocik do zabawy, w którym nasza pociecha urządzi niejedno przyjęcie dla miśków. Do takiego elementu doskonale pasować będą barwne poduszki w najróżniejszych kształtach. Aby podkręcić całość i nadać aranżacji jeszcze bardziej dziecięcego klimatu, wybierzmy łańcuchy drobnych lampek zamkniętych w kolorowych kulach oraz naklejki na ścianę. Taka ozdoba jest lepsza niż tapeta, ponieważ kosztuje znacznie mniej, a jej montaż jest banalny i w każdej chwili możemy się jej pozbyć. Urządzając pokój dla dziecka, weźmy pod uwagę, że maluchy szybko dorastają, a co za tym idzie, zmieniają się ich preferencje. Dajmy sobie zatem możliwość wykonywania błyskawicznych, jak również niezbyt kosztownych modyfikacji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
O czym pamiętać przy budowie ogrodu zimowego?
O czym pamiętać przy budowie ogrodu zimowego?
Położenie i rodzaj przeszklenia Zimowe ogrody z dachem poliwęglanowym cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Żeby obiekt ten był […]
Polecamy