Home > Life & Style > Jak nadać paznokciom piękny wygląd?

Jak nadać paznokciom piękny wygląd?

Żadna kobieta nie lubi mieć zaniedbanych dłoni. Warto więc je odpowiednio pielęgnować i nawilżać. Piękne i zdrowe paznokcie są ich ozdobą, wysuwając się na pierwszy plan. Pomagają wywierać dobre pierwsze wrażenie. Jak sprawić by wyglądały estetycznie?

Manicure – sposób na piękne paznokcie

Systematyczne dbanie o paznokcie i wykonywanie na nich manicure sprawi, że będą miały zadbany wygląd. Pierwszą czynnością powinno być usunięcie starego lakieru. Później jeśli zachodzi taka potrzeba należy skrócić i wyrównać płytkę przy pomocy dobrego pilniczka. Kolejna czynność, najmniej przyjemna to usuwanie skórek. Aby to ułatwić warto moczyć ręce przez klika minut w ciepłej wodzie. Potem, przy użyciu ostrych cążek usuwamy nadmiar skórek.

Ozdabianie paznokci

Po wyżej omówionych zabiegach przychodzi czas na przyjemne i relaksujące zdobienie paznokci. Można to zrobić przy pomocy zwykłego lakieru, który nakłada się po wcześniejszym odtłuszczeniu płytki paznokciowej. Trwalszym sposobem jest wykonanie manicure hybrydowego. Jest to zabieg bardziej czasochłonny ale efekt utrzymuje się nawet 3 tygodnie. Dostępne są szerokie palety barw lakierów, które pozwolą stworzyć niepowtarzalny rezultat. Można też zastosować przeróżne ozdobniki, jak na przykład Victoria Vynn pyłki, które nadają metalicznego blasku.

Co jest potrzebne do pielęgnacji paznokci

Efektu pięknych paznokci nie można uzyskać bez specjalnych narzędzi i urządzeń. Podstawowe to pilniczki, najlepiej szklane lub papierowe oraz patyczki do odsuwania skórek i ostre cążki. Do manicure hybrydowego niezbędna jest też lampa emitująca promienie UV. Wiele takich artykułów możemy kupić na stronie https://sklep.ileopard.pl/produkty/maniciure/akcesoria-do-maniciu/akcesoria-victoria-vynn,2,10366. Zarówno panie wykonujące manicure w domu, jak i profesjonalistki pracujące w gabinetach kosmetycznych znajdą tu sprzęt wysokiej jakości dla siebie.

Avatar
Poszukiwacze Wiedzy
Jeśli poszukujesz cennej wiedzy, to niewątpliwie znalazłeś się we właściwym miejscu. Oddaj się lekturze naszego serwisu, a na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × 1 =