Gdzie przeprowadzić szkolenie lub konferencję

Biznes i marketing
poszukiwaczewiedzy
Gdzie przeprowadzić szkolenie lub konferencję
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Firmy cały czas inwestują w kapitał ludzki. Pracownicy muszą nabywać nową wiedzę, aby jeszcze lepiej realizować strategię firmy. Nie zawsze mamy możliwość przeprowadzenia takich zajęć na miejscu. Dodatkowo takie szkolenia wewnętrzne nie przynoszą zamierzonych rezultatów. Dobrze jest wykonać je poza miejscem funkcjonowania firmy.

 

Jak dopasować obiekt do typu szkolenia?

 

W zależności od rodzaju szkolenia wymagania co do obiektu są inne. Obecnie popularnym modelem jest podział konferencji i szkoleń na część ogólną oraz zajęcia w grupach. Aby sprawnie przeprowadzić taki plan zajęć, powinniśmy poszukać hotelu, który oprócz miejsc noclegowych będzie posiadał takie pomieszczenia jak sala konferencyjna. Dobrze, jeżeli można wynająć pomieszczenia do prac w grupach. Cześć hoteli ma możliwość dzięki ruchomym ścianom podziału sali konferencyjnej na mniejsze powierzchnie.

W przypadku, kiedy warunki lokalowe nam odpowiadają, powinniśmy uzgodnić szczegóły dotyczące harmonogramu spotkań i rezerwacji miejsc noclegowych. W dalszej kolejności musimy podać nasze wymagania co do nagłośnienia oraz cateringu związanego z obsługą uczestników. To ważna sprawa, jeżeli szkolenie będzie odbywało się dla dużej ilości zaproszonych gości. W przypadku zaproszeń na konferencję musimy przewidzieć jakimi środkami transportu będą przybywać uczestnicy i zapewnić im dojazd do ośrodka szkoleniowego poprzez zamawianie usługi transportowej lub swojego busa osobowego. Tak przygotowana konferencja lub szkolenie będzie odbywała się bez przeszkód i utrudnień.
Przykład obiektu organizującego konferencję można znaleźć na http://www.hotelautos.pl/

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak powinny być przechowywane i utylizowane odpady medyczne?
Odpady medyczne to szczególny rodzaj zanieczyszczeń, który może być niebezpieczny, jeśli jest nieodpowiednio przechowywany. Takie odpady powstają w przychodniach, w […]
Polecamy