Home > Life & Style > Fryzury, które nie wychodzą z mody

Fryzury, które nie wychodzą z mody

Istnieją takie fryzury, które są modne niezależnie od czasów. Ulegają co prawda na przestrzeni lat drobnym metamorfozom, ale główna koncepcja pozostaje zawsze niezmienna. Ich popularność wynika przede wszystkim z tego, że znakomicie podkreślają osobowość i prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie. Uniwersalne są m.in. rozmaite krótkie fryzury damskie, o których nieco więcej możemy przeczytać na https://jld.pl/articles/story/fryzury/modne-krotkie-fryzury-damskie-0.

Kilka wybranych opcji dla panów i pań

Jeśli jesteśmy zainteresowani modnymi fryzurami męskimi, to szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na wersję z wygolonym przedziałkiem na jednym boku (ewentualnie po obu stronach), a także z grzywką zaczesaną do tyłu (w efektownym stylu pompadour) oraz krótkimi bokami i długą, postrzępioną górą. Z kolei w kategorii ponadczasowych fryzur damskich prym wiodą zdecydowanie klasyczne boby, które pasują kobietom o pociągłej albo trójkątnej twarzy. Wynika to z faktu, że optycznie zaokrąglają buzię, łagodząc jej zbyt wyraziste rysy.

Inne niezwykle ciekawe propozycje dla modnych pań to:

– na zapałkę – krótkie włosy akcentujące łobuzerki wizerunek i wspaniale eksponujące kształt głowy

– asymetryczne cięcie – z wygolonym jednym bokiem i dłuższymi włosami zachodzącymi na przeciwległą część twarzy

– paź – romantyczna fryzura charakteryzująca się włosami skróconymi półokrągło, które po bokach całkowicie maskują uszy, natomiast z tyłu są delikatnie wydłużone (gwarancja złagodzenia wyraźnych kości policzkowych i łatwiejszej stylizacji)

– grzywka XL – idealny sposób na zakrycie zbyt wysokiego czoła albo optyczne skrócenie długiego nosa

– hollywoodzkie fale – fryzura niezwykle wytworna i podkreślająca urodę oraz klasyczne stylizacje

Avatar
Poszukiwacze Wiedzy
Jeśli poszukujesz cennej wiedzy, to niewątpliwie znalazłeś się we właściwym miejscu. Oddaj się lekturze naszego serwisu, a na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwadzieścia + czternaście =