Fryzury, które nie wychodzą z mody

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Fryzury, które nie wychodzą z mody
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieją takie fryzury, które są modne niezależnie od czasów. Ulegają co prawda na przestrzeni lat drobnym metamorfozom, ale główna koncepcja pozostaje zawsze niezmienna. Ich popularność wynika przede wszystkim z tego, że znakomicie podkreślają osobowość i prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie. Uniwersalne są m.in. rozmaite krótkie fryzury damskie, o których nieco więcej możemy przeczytać na https://jld.pl/articles/story/fryzury/modne-krotkie-fryzury-damskie-0.

Kilka wybranych opcji dla panów i pań

Jeśli jesteśmy zainteresowani modnymi fryzurami męskimi, to szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na wersję z wygolonym przedziałkiem na jednym boku (ewentualnie po obu stronach), a także z grzywką zaczesaną do tyłu (w efektownym stylu pompadour) oraz krótkimi bokami i długą, postrzępioną górą. Z kolei w kategorii ponadczasowych fryzur damskich prym wiodą zdecydowanie klasyczne boby, które pasują kobietom o pociągłej albo trójkątnej twarzy. Wynika to z faktu, że optycznie zaokrąglają buzię, łagodząc jej zbyt wyraziste rysy.

Inne niezwykle ciekawe propozycje dla modnych pań to:

– na zapałkę – krótkie włosy akcentujące łobuzerki wizerunek i wspaniale eksponujące kształt głowy

– asymetryczne cięcie – z wygolonym jednym bokiem i dłuższymi włosami zachodzącymi na przeciwległą część twarzy

– paź – romantyczna fryzura charakteryzująca się włosami skróconymi półokrągło, które po bokach całkowicie maskują uszy, natomiast z tyłu są delikatnie wydłużone (gwarancja złagodzenia wyraźnych kości policzkowych i łatwiejszej stylizacji)

– grzywka XL – idealny sposób na zakrycie zbyt wysokiego czoła albo optyczne skrócenie długiego nosa

– hollywoodzkie fale – fryzura niezwykle wytworna i podkreślająca urodę oraz klasyczne stylizacje

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Z jakich niezbędnych części powinien składać się samochód?
Z jakich niezbędnych części powinien składać się samochód?
Samochód, w opinii wielu użytkowników, składa się jedynie z foteli, kierownicy, kół, silnika oraz karoserii. W rzeczywistości jednak jest on […]
Polecamy