Czym jest i jak wygląda biżuteria nazębna?

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Czym jest i jak wygląda biżuteria nazębna?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Biżuteria nazębna to nowoczesna forma zdobienia zębów, która zdobywa coraz większą popularność. Jest sposobem na podkreślenie pięknego uśmiechu, a do tego indywidualności osoby, która zdecyduje się na taki typ biżuterii.

Biżuteria nazębna – jak wygląda?

Zazwyczaj biżuteria nazębna ma formę niewielkiego kryształu mocowanego na powierzchni zęba, z użyciem takiego samego materiału, jak przy aparatach ortodontycznych. Można więc w każdej chwili wymienić kryształ lub z niego zrezygnować. Biżuteria jest bardzo zróżnicowana – można wybrać dowolną wielkość, barwę czy kształt kamienia, przez co świetnie podkreśli nasz indywidualizm. Kamienie są mocowane na stałe, dlatego nie ma możliwości, by odpadły podczas mówienia, czy jedzenia.

Biżuteria nazębna zakładana jest w renomowanych gabinetach dentystycznych, takich jak http://apdentpoznan.pl. Musi być bowiem założona pod okiem doświadczonego stomatologa. Zabieg zakładania biżuterii jest bezbolesny i co ważne – całkowicie odwracalny.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie lampy zapewnią dobre oświetlenie na zewnątrz?
Jakie lampy zapewnią dobre oświetlenie na zewnątrz?
Oświetlenie wokół domu jest niezwykle istotne. Przede wszystkim ze względów praktycznych, gdyż wpływają na nasze bezpieczeństwo. Ciężko jednak ukryć, że […]
Polecamy