Home > Life & Style > Czym jest i jak wygląda biżuteria nazębna?

Czym jest i jak wygląda biżuteria nazębna?

Biżuteria nazębna to nowoczesna forma zdobienia zębów, która zdobywa coraz większą popularność. Jest sposobem na podkreślenie pięknego uśmiechu, a do tego indywidualności osoby, która zdecyduje się na taki typ biżuterii.

Biżuteria nazębna – jak wygląda?

Zazwyczaj biżuteria nazębna ma formę niewielkiego kryształu mocowanego na powierzchni zęba, z użyciem takiego samego materiału, jak przy aparatach ortodontycznych. Można więc w każdej chwili wymienić kryształ lub z niego zrezygnować. Biżuteria jest bardzo zróżnicowana – można wybrać dowolną wielkość, barwę czy kształt kamienia, przez co świetnie podkreśli nasz indywidualizm. Kamienie są mocowane na stałe, dlatego nie ma możliwości, by odpadły podczas mówienia, czy jedzenia.

Biżuteria nazębna zakładana jest w renomowanych gabinetach dentystycznych, takich jak http://apdentpoznan.pl. Musi być bowiem założona pod okiem doświadczonego stomatologa. Zabieg zakładania biżuterii jest bezbolesny i co ważne – całkowicie odwracalny.

 

Avatar
Poszukiwacze Wiedzy
Jeśli poszukujesz cennej wiedzy, to niewątpliwie znalazłeś się we właściwym miejscu. Oddaj się lekturze naszego serwisu, a na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

piętnaście − czternaście =