Home > Technologie & IT > Czym jest domena ninja?

Czym jest domena ninja?

Domena ninja należy do nowej grupy domen branżowych, które mają na celu nie tylko odświeżyć przestarzałe adresowania stron internetowych, ale również pokazać wszem i wobec, że nasza witryna/ działalność gospodarcza należy do ścisłej czołówki, jeśli chodzi o konkurencję w internecie. Samo określenie „ninja” jest dziś wyjątkowo popularne w branży interaktywnej i oznacza kogoś, kto w wybitny sposób zna się na swoim fachu. Możemy wykorzystać je po to, by całości firmy dodać profesjonalnego, świeżego charakteru, a przy okazji wyróżnić się z tłumu.

Oryginalność połączona z profesjonalizmem

Nie dość, że końcówka .ninja nada naszej witrynie polotu, to również zwiększa możliwości, jeśli chodzi o wymyślenie nazwy strony internetowej. Nie musimy się ograniczać do klasycznego nazwafirmy.pl, tylko możemy połączyć pierwszy człon logicznie z drugim, tworząc jedną, spójną, a do tego krótką nazwę, która na pewno zapadnie w pamięć każdego internaucie. Jeszcze przed zaoferowaniem atrakcyjnych usług odnotujemy zwiększony ruch na stronie tylko dzięki temu, że postawiliśmy na oryginalną domenę.

Tradycyjna domena com nie zwróci an siebie równie dużej uwagi, bo każdy dobrze ją już zna. W przypadku .ninja stawiamy na nowoczesność, która przyda się szczególnie agencjom interaktywnym, marketingowym i zajmującym się social mediami, ale również blogom i vlogom – praktycznie każdej gałęzi branży, gdzie termin „ninja” jest dobrze znany i rozumiany. Może również działać poza swoim znaczeniem, jako zwyczajna ciekawostka, przyciągająca zainteresowanie.

Avatar
Poszukiwacze Wiedzy
Jeśli poszukujesz cennej wiedzy, to niewątpliwie znalazłeś się we właściwym miejscu. Oddaj się lekturze naszego serwisu, a na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 − pięć =