Co jest potrzebne, do przygotowania własnych jointów?

Life & Style
poszukiwaczewiedzy
Co jest potrzebne, do przygotowania własnych jointów?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli chcesz palić jointy, potrzebujesz trochę marihuany, filtra i papierów do walcowania. Większość ludzi ma już te przedmioty w swoim domu. Jedyną rzeczą, którą musisz kupić jest marihuana.

Najważniejszą rzeczą, jeśli chodzi o kręcenie jointów jest filtr. Jeśli go nie masz, to użyj zamiast niego małego kawałka papieru. Pomoże to zapobiec zamoczeniu Twojego jointa.

Bibułki

Bibułki są dostępne w takich sklepach online jak https://vaporshop.pl/pl/14-bibulki. Występują w wielu rozmiarach i kolorach, ale wszystkie działają w ten sam sposób. Najpierw przygotowujesz złącze, lekko szczypiąc jego koniec, aby uczynić go węższym, tak aby zmieścił się w rolce. Następnie bierzesz arkusz bibuły (lub kilka arkuszy, jeśli chcesz, aby Twój joint był wyjątkowo ciasny), składasz go w kształt prostokąta, wkładasz końcówkę swojego jointa w jeden jego koniec i zwijasz go palcami, aż zostanie całkowicie pokryty bibułą z obu stron.

Bibułę możesz stosować zamiast zwykłych bibułek do każdego rodzaju jointa: zwykłych jointów lub stożkowych (zwanych też stożkami). Bibuła jest również dobra do robienia spliffów (jointów, w których ziele jest zmieszane z tytoniem).

Różne rodzaje jointów do wyboru

Standardowy joint powstaje poprzez umieszczenie marihuany w papierze i zwinięcie go ciasno. Im mniejszy rozmiar jointa, tym łatwiej jest wdychać jego zawartość bez kaszlu i krztuszenia się. Jest to również ułatwienie dla początkujących, którzy mogą nie być jeszcze przyzwyczajeni do częstego palenia trawki.

Joint w kształcie stożka powstaje poprzez zwinięcie dużego kawałka papieru wokół filtra, który został wcześniej namoczony w wodzie (pomaga to zapobiec spaleniu). Następnie należy umieścić w nim swoją marihuanę i ponownie zwinąć go w ostateczny kształt tak ciasno, jak to tylko możliwe, aby przy późniejszym podpaleniu nie wydostał się z niego dym! 

Jeśli palisz jointa, najlepiej użyć filtra. Możesz użyć filtra z papierosa lub takiego, który został stworzony specjalnie do jointów. Jeśli Twój joint pali się zbyt szybko (zanim zdążysz zrobić wdech), spróbuj zapalić tylko jeden koniec, a drugi pozostawić niezapalony, aż będziesz gotowy do palenia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak stworzyć sypialnię, w której naprawdę odpoczniesz?
Jak stworzyć sypialnię, w której naprawdę odpoczniesz?
Sypialnia to bardzo ważne pomieszczenie w domu, w którym spędzamy nawet 1/3 całej doby. Niemożliwe? A jednak. Naukowcy przekonują, że […]
Polecamy